TOCHT LANGS LAW Op ZATERDAG 11 en ZONDAG 12 augustus willen we een deel van het Lange Afstands Wandelpad lopen, dat zich in Zeeuws - en Belgisch Vlaanderen bevindt. Het overgrote deel van de tocht .gaat over het grondgebied van onze zuiderburen, zodat ook bij dit evenement het pas poort dient te worden meegenomen. We wandelen van Sas van 'Gent naar Sluis. De afstand is 40 km. Her dag dus zo'n 20 km. We overnachten in de buurt van BentilleWaarschijnlijk in tenten. De tocht gaat langs verschillende kreken, weilanden en stil le paadjes. Een pbachtig stuk van het Vlaamse land o.a. langs de Doornendijk bij Assenede en het kre- kengebied ten zuiden van St. Kruis. Vanaf Sluis gaan we per bus terug naar Sas van Gent, het startpunt van de tocht. Het tempo zal vrij laag liggen, omdat we alle tijd willen hebben om onderweg leuke dingen te bekijken. We starten in &as van Oent om kwart voor tien bij de bushalte voor het Bejaardenhuis, Rysenburg 2. Deelnemers die maar één dag mee willen lopen kunnen eventueel opgehaald worden in Bentille of ze moeten per bus terug gaan. Ook zij die liever het tweede gedeelte van de tocht mee willen lopen, kunnen mee, want die kunnen in Bentille aansluiten. Als U meewilt, kunt U zich schriftelijk of telefonisch op geven bij: Marion Kindt, Leidinglaan 46, Sluiskil. Telefoon 01157 - 1522. HEEMTUINEN Mocht U bovenstaande excursie niet mee kunnen, dan is er een week later weer iets interessants georganiseerd. Op ZATERDAG 18 augustus zijn we voornemens een kijkje te gaan nemen in de heemtuinen van de "universiteit van Gent. Daarna 'n excursie naar 'n natuurgebied in de buurt van Gent. Dit alles onder leiding van Maurice Hoffmann. Verzamelen om 9-00 uur bij het Bejaardenhuis Rysenburg 2 te Sas van Gent. We kijken daar met hoeveel auto's we moe ten rijden. Degenen die meerijden betalen uiteraard mee in de benzinekostenWe kunnen de auto s aan het begin van Gent parkeren en met de stadsbus verder gaan. Dus franskes meenemen en ook het paspoort weer niet vergeten! We probe ren met het avondeten thuis te zijn, hetgeen wel inhoudt dat we minstens een lunchpakket mee moeten nemen. 99

de Steltkluut | 1984 | | pagina 5