Als U van mening bent dat - er lang genoeg met de pet gegooid is naar oplossingen voor de ekologische problemen van dit land, - er dus fundamenteel en toegepast onderzoek moet worden verricht om die problemen op juiste en weten schappelijk verantwoorde wijze op te lossen, dan kunt u, steeds in afwachting van de oprichting van het officiëleVlaams Instituut voor Natuurbeheer door de Vlaamse Regering en mede om snel deze oprichting te stimuleren, de Stichting VL.I.N. steunen op de volgende wijzen: - door donateur te worden van de Stichting, door over schrijving van om het even welk bedrag van minimum 100 frank per jaar; u krijgt dan het jaarverslag toegezonden. - door lid te worden van de Stichting, middels overschrij ving van 1000 frank per jaar (of 100 frank per maand); u krijgt dan het jaarverslag toegezonden alsook de in dat jaar door de Stichting in natuur- en milieutijdschriften gepubliceerde artikels. - door steunend lid te worden van de Stichting, door het lidgeld voor 5 jaar ineens te betalen (5000 frank); u krijgt dan behalve de jaarverslagen en de voor een breed publiek geschreven milieuartikelen, ook alle wetenschap pelijke publikaties automatisch toegestuurd. Gemakkelijker nog is uw financiële instelling een door lopende betaalopdracht geven. Als u deze opdracht uit strekt tot 5 jaar, verleent u mede de Stichting VL.I.N. dezelfde kontinuïteit, die de Vlaamse Minister voor Leef milieu de milieuwerkers binnen het Derde Arbeids circuit heeft toebedacht. Op 5 jaar kan men ten minste iets presteren... De bedragen kunnen best overgeschreven worden op het nummer 441-1018971-37 van de stichting VL.I.N., 9040 Gent. Verdere inlichtingen op het korrespondentieadres: Stichting VL.I.N. Coupure Rechts 168, B-9000 Gent Tel.(091)23 41 77 en 23 29 96 Bankrekening 441-1018971-37 te 9040 Gent Nederlanders kunnen hierbij een gewoon girobiljet gebruiken, met de vermelding 'buitenland'.

de Steltkluut | 1984 | | pagina 42