4. Jaarverslag van de penningmeester De penningmeester geeft een overzicht van de uitgaven en inkomsten van het jaar 1984. Hij licht post voor post toe en besluit met de conclusie dat de stand van de kas gezond mag worden genoemd. Zijn uiteenzetting geeft geen aanleiding tot het maken van op- of aanmerkingen 5. Verslag van de kascommissie De kascommissiegevormd door de heren van den Berg en Buursma hebben een onderzoek ingesteld naar de stand van de financiële verrichtingen van de vereniging in het afgelopen boekjaar. De commissie heeft een door de leden ondertekende verklaring overgelegd dat één en ander in orde is bevonden. Zij stelt voor de penningmeester en het bestuur décharge te verlenen voor het gevoerde financiële beleid. Aldus wordt eenstemmig besloten, waarna de jaarrekening over 1 984 wordt vastgesteld 6. Benoeming kascommissie De voorzitter dankt de heren Buursma en van den Berg en stelt vast dat de heer Buursma niet meer kan benoemd wor den als commissielid daar hij twee achtereenvolgende ja ren aldus actief was. De heer van den Berg heeft zich be reid verklaart nog een jaar aan te blijven. Mevrouw J. Smies wil in de vacature voorzien. Op voorstel van de voorzitter worden beiden als nieuwe commissieleden benoemd 7Begroting De penningmeester geeft op uitnodiging van de voorzitter een uitvoerig overzicht van de voor het jaar 1 985 begrote uitgaven- en inkomstenpostenUit het overzicht blijkt dat een evenwicht is betracht tussen één en ander. De vergadering besluit zonder verdere discussie deze begro ting goed te keuren. De voorzitter zegt toe de begroting evenals de jaarrekening op te nemen in De Steltkluut 7 5

de Steltkluut | 1985 | | pagina 14