GOUD VOOR D. SCHUTZ Indien niet het vereiste aantal van de helft van de stemge rechtigde leden aanwezig is, wordt om 20.15 uur een nieuwe vergadering gehouden, welke dan bevoegd is tot wijziging van de statuten te besluiten. AGENDA 1Opening door de voorzitter. Indien niet de helft van het aantal stemgerechtigde le den aanwezig is, wordt de vergadering terstond weer ge sloten. Alsdan wordt een nieuwe vergadering geopend om 20.15 uur 2. Vaststelling" van de notulen van de Algemene ledenverga dering van 11 februari 1985. 3. Mededelingen en ingekomen stukken. 4. Voorstel tot wijziging van de statuten van de vereniging 5. Rondvraag. 6. Lezing over het thema Ecologie door G.Sponselee. 7. Sluiting. J.Lievens, secretaris. Hij keek heel erg verrast. Met 'n smoesje was hij op maan dag 29 april, daags voor koninginnedag naar het Axelse stad huis gelokt. Zijn vrouw stond erop dat hij 'n net pak aan trok. Niet begrijpend betrad hij de raadszaal, waar hij er zijn kinderen, kleinkinderen en vrienden aantrof. De burgemeester heette hem welkom en bij Daan Schutz ging 'n licht op: het heeft Hare Majesteit de Koningin behaagd.. Burgemeester Hack speldde hem het lintje op: de gouden me daille in de Orde van Oranje-Nassau. Uit de woorden van de burgemeester bleek al gauw dat de heer Schutz eigenlijk ten onrechte heel bescheiden door het leven stapt. De padvinderij, het kerkbestuur, brandmeester, voorzitter van de Axelse fotoclub, actief in De Steltkluut en daarnaast als zelfstandige winkelier bedrijvig zijn, hoe krijg je het voor elkaar? Nou ja, zo maar gewoon, he,' zegt Daan Schutz. Hij joudt niet van stilzitten. Toen hij besloten had zijn zaak van de hand te doen en hiermee een eind te maken aan wat men noemt "werkzaam" leven, meldde hij zich bij het bestuur "Ik krijg nu meer tijd; kan ik jullie ergens mee van dienst zijn?" Een paar maanden later was hij actief als penningmeester en niet alleen met grote zorgvuldigheid en verstand van zaken, maar nog met plezier ook! Een koninklijke onderscheiding. Daan Schutz, het is een pu blieke blijk van erkenning voor je verdiensten voor de ge- 67

de Steltkluut | 1985 | | pagina 5