MEDELIDMAATSCHAP In het woordenboek staat de volgende omschrijving. Medelid, o, iemand die met anderen ergens lid van is. De "o" staat voor onzijdig, dit betekent verder niks. Medelid zijn we dus eigenlijk allemaal. Maar dat be doelen we niet. Op verzoek van een aantal leden is deze nieuwe lidmaat schapscategorie ingevoerd, m.i.v. het nieuwe jaar. Medelid is hij/zij ("o" dus) die wel lid zijn, doch voor wie hieraan niet het abonnement op de Steltkluut moet worden gekoppeld. In de regel zijn "medeleden" huisgenoten en gezinsleden, die de Steltkluut toch al thuis krijgen en "meelezen" Voor deze nieuwe lidmaatschapscategorie geldt een aan gepaste contributie van minimaal vijf gulden. Kortom, medeleden zijn gewoon leden die niet persoonlijk de Steltkluut krijgen toegestuurd. Iets voor uw huisgenoten? Een kaartje of een telefoontje naar de secretaris of één der bestuursleden en het is zo gepiept. Op de ledenlijst is nog steeds plaats I J. Lievenssecr. PAUL MARINISSEN VERLAAT DE REDACTIE Dat doet hij met pijn in het hart. Paul is rijk aan een heleboel aangelegenheden. Hij is jong, enthousiast en erg vaardig in het monteren van teksten, foto's en tekeningen. Bovendien geniet hij tezamen met 'zijn maats Marcel Capello en Max Janse landelijke bekendheid als lid van een winnend team in "Ja natuurlijk" van de NCRV-TV. Als je bovendien eens graag in het veld op zoek gaat naar al dat moois en boeiends dat ons omringd en je moet ook nog een diploma halen op het lyceum.' Zolang dat laatste niet is geregeld, houdt Paul op met het redactiewerk. Wij en vooral de overige redactieleden vinden dat spijtig. Maar plicht gaat voor het redactiewerk. Paul in elk geval hartelijk bedankt namens alle lezers voor de vele tijd en moeite die je in je te korte carrière ge heel belangeloos hebt gegeven. En graag spoedig tot weer ziens aan de plaktafell J.lievens, secr. 44

de Steltkluut | 1986 | | pagina 14