VERHUISBERICHT Wies Vonck, die zich binnen onze vereniging bezighoudt met zoogdieren en kerkuilen is verhuisd. Zijn nieuwe adres: Trumanstede 9322, 4463 WE Goes. 01100 - 23890. Meldingen over vondsten en waarnemingen van zoogdieren en kerkuilen gaarne naar bovenstaand adres. OPRICHTING INSECTENWERKGROEP VRAAG EN AANBOD Op en na de laatste (verregende) dagvlinderexcursie werd er van diverse kanten aangedrongen om een insektenwerk- groep(je) in het leven te roepen. Van deze - wat soortenrijkdom betreft - omvangrijkste diergroep is uit Oost-Zeeuws-Vlaanderen nog zeer weinig bekend. Eigenlijk is er tot nu toe alleen een inventa risatie gemaakt van de dagvlinders en de grotere nachtvlinders (demacro's). Van kevers, vliegen, libellen, wantsen, sprinkhanen, wespen enz. enz. is onze regio-kennis nog praktisch nihil De werkgroep zal zich gaan bezig houden met het stimu leren van het systematisch bestuderen van onze insek- tenfauna Deskundigheid, bibliografie, inventarisaties, ver spreiding, natuurbescherming t.b.v. insekten e.a. kunnen via de werkgroep gecoördineerd worden. De oprichtingsvergadering vindt plaats op vrijdag 18 april as ten huize van Edd.y Vermandei Aanvang 19.30 uur Er zal van gedachten gewisseld worden over de organisatie vorm en de te plannen aktiviteiten van de werkgroep. Diegene die niet op deze vergadering aanwezig kunnen zijn, maar zich wel willen aansluiten en/of op de hoogte wensen te blijven gelieven vóór deze vergadering kontakt met mij op te nemen. Eddy Vermandei, Poorterslaan 118, 4561 ZN Hulst, tel. 01 140-1 561 7- Wie heeft er nog oude jaargangen van vogeltijdschriften, waar hij of zij niet zoveel waarde meer aan hecht? Daar houd ik me dan graag voor aanbevolen. W. de Koek - Spaarnestraat 13 - 4535&S Terneuzen. 45

de Steltkluut | 1986 | | pagina 15