HUISHOUDELIJK REGLEMENT VOOR DE NATUURBESCHERMINGSVERENIGING DE STELTKLUUT Art 1De vereniging kent naast leden en jeugdleden ook medeleden. Waar in het navolgende wordt gesproken over leden, worden tevens de jeugd- en medeleden bedoeld. Medeleden ontvangen niet persoonlijk het periodiek van de vereniging. Medeleden betalen een lagere contributie. Art 2. Nieuw aangemelde leden worden door het bestuur stilzwijgend als lid geaccepteerd, behoudens in de gevallen waarover het bestuur uitdrukkelijk anders besluit Art 3. Het lidmaatschap van een nieuw lid gaat in nadat de contributie is ontvangen. Art 4. Als lidmaatschapsbewijs geldt opname in de leden lijst welke bij het bestuur berust, of een beta lingsbewijs van de contributie. Art 5De leden van de kascommissie ex artikel 13,4 van de statuten worden benoemd voor een periode van ten hoogste twee jaar. Art 6. Indien de kascommissie dit nodig oordeelt kan zij ook haar mening geven over het gevoerde financiële beleid van het bestuur. Art 7- Tenzij uitdrukkelijk anders vermeld draagt het be stuur er zorg voor dat alle activiteiten voldoende en tijdig ter kennis worden gebracht van alle leden. Art 8. Leden kunnen gratis deelnemen aan de verenigings- activite iten tenzij het bestuur het in uitzonder lijke gevallen nodig oordeelt een kostenbijdrage te vragen. Het bestuur motiveert alsdan de nood zaak van deze bijdrage Art 9. Tenzij anders afgesproken, is bij iedere ver enigingsactiviteit welke speciaal voor de léden is georganiseerd, een lid van het bestuur aanwezig.

de Steltkluut | 1986 | | pagina 10