Art 10. Indien naar de mening van het bestuur onkosten moeten gemaakt worden voor aangelegenheden in op dracht of op verzoek van het bestuur, dan dienen deze kosten in redelijkheid te worden vergoed. Voor reiskosten wordt de vergoeding bepaald over eenkomstig het kilometertarief van het openbaar vervoer Art 11Het bestuur benoemt en ontslaat de leden van de redactie van het periodiek verschijnende vereni- gingsti jdschriftDe redactie' is verantwoording verschuldigd aan het bestuur. Art 12In het periodiek worden alle berichten welke be trekking hebben op het functioneren van de vereni ging en de aankondiging van activiteiten bij voorrang opgenomen. Art 13. Alle leden, met uitzondering van de medeleden, ont vangen persoonlijk hét periodiek gratis toegestuurd, Art 14. Het periodiek "De Steltkluut" verschijnt tweemaan delijks, tenzij het bestuur bij hoge uitzondering anders beslist en hiervan mededeling doet aan de leden en begunstigers. Art 15De leden van werkgroepen worden gerecruteerd uit de leden. Niet leden kunnen wel deelnemen aan ac tiviteiten van de werkgroepen. Art 16. Werkgroepen zijn als zodanig rekening en verant woording verschuldigd aan het bestuur. Jaarlijks leggen zij een begroting en een werkplan over voor het volgende werkjaar. Art 17* Alle leden hebben recht op een afschrift van de verenigingsstatuten en van dit huishoudelijk reglement Art 18. Het vorige huishoudelijk reglement vervalt tege lijk met het vaststellen van dit reglement. Aldus vastgesteld door de Algemene Ledenvergadering van "De Steltkluut" op 1 mei 1986.

de Steltkluut | 1986 | | pagina 11