OPRICHTINGSVERGADERING INSECTENWERKGROEP E. Vermandei VERSLAG OPRICHTINGSVERGADERING INSEKTENWERKGROEP 18/4/86 1. Aanwezig waren slechtsdrie belangstellenden; Dhr. Verlinde uit Terneuzen heeft telefonisch belangstel ling getoond. Hij is voornamelijk geinteresseerd in vlies- vleugeligen Marcel Capello was met vakantie, maar heeft ook belangstel ling, evenals Wim Wisse. Belangstellinsorden van de aanwezigen: Joop de Bakker: Dag- en nachtvlinders Eddy Taelman: Dagvlinders, sprinkhanen, kevers Eddy Vermandei: Dagvlinders, nachtvlinders, zweefvliegen 2Organisatievorm -Het kontaktadres wordt: Poorterslaan 118, 456l ZN Hulst. -Er komen twee vergaderingen per jaar: a. De voorjaarsvergadering: Hierin komt de planning van de diverse aktiviteiten voor het komende seizoen ter sprake b. De najaarsvergadering: Hierin zal een evaluatie plaats vinden van het afgelopen seizoen en een planning tot aan de komende voorjaarsvergadering. Op de vergadering wordt het jaarverslag samengesteld. -Koordinatoren Er wordt naar gestreefd om voor de diverse insektenorden een koordinator aan te wijzen. Op de najaarsvergadering moet dit vorm krijgen. 3 Pro j ekt en Er wordt besloten om een bescheiden start te maken. -Verspreiding dagvlindersoorten Er wordt een verspreidingsatlas per 5 km Sovonblok samen gesteld. Een start wordt vanaf heden gemaakt. -Er komt een inventarisatiebak voor de soortenkennis van onze insektenfauna -Er wordt naar gestreefd om een klein bibliotheekj e met determinatiewerkjes van insektenorden op te bouwen. De werkgroep gaat tenminste twee ekskursies per jaar organiseren Er wordt een dia-serie: "De dagvlinders van Oost-Zeeuws- Vlaander en" samengesteld. 107

de Steltkluut | 1986 | | pagina 17