ALGEMENE LEDENVERGADERING De algemene ledenvergaderingwaartoe uiteraard alle leden worden uitgenodigd, wordt dit najaar gehouden op dinsdag 16 december 1986 om 19.30 uur te Hulst in de kleine zaal van Den DullaertSportlaan. Het ligt in de bedoeling om een aantal noodzakelijke huis houdelijke zaken in een vlot tempo, doch uiteraard met de nodige aandacht, af te handelen. Om "bij te praten" wordt in februari /maart gelegenheid geboden, of zoveel eerder als daartoe de behoefte blijkt. Zodoende wordt het mogelijk om het grootste deel van de avond te reserveren voor een boeiende en gevarieerde lezing door onze oud-voorzitter en scheidend bestuurslid George SponseleeHij vertelt over datgene wat hem in ons landje boeit. Uiteraard is dat de natuur. Maar George is een veelzijdig man met een brede interessesfeer. Zijn thema is: "Wie het kleine niet eert", (is G. Spniet w Alvast aanbevolen. Agenda 1Opening door de voorzitter. 2. Notulen van de algemene ledenvergadering van 1 mei 1986. 3. Ingekomen stukken. 4. Begroting voor 1987* Elders in dit nummer is het ontwerp van de begroting opge nomen. Het bestuur stelt voor deze goed te keuren. Daarnaast wordt voorgesteld het bestuur te machtigen een bedrag van 1500.- te besteden voor het her-uitgeven van het uitverkochte "Fietsroutes in Oost-Zeeuwsch-Vlaan- deren" tezamen met de ENEBHet ligt in de verwachting dat de verkoopopbrengsten de investering ruimschoots zul len rechtvaardigen, zeker gelet op het educatieve effect dat gesorteerd wordt door de verspreiding van het boekje. 5- Bestuursverkiezing. In het bestuur is een vacature door het aftreden, dit voorjaar van Marion KintDaarnaast treedt - zoals hij eerder reeds aankondigde - George Sponselee af als bestuurslid Het bestuur heeft twee kandidaten bereid gevonden om de gelederen te versterken. Met name de heren Ceriel Smet uit Heikant en Henk Mosterdijk uit Terneuzen. Het bestuur stel de ledenvergadering voor beide kandidaten te benoemen als bestuurslid 144

de Steltkluut | 1986 | | pagina 6