NOTULEN VOORJAARSVERGADERING 1986 Eventuele andere kandidaten dienen schriftelijk te worden voorgedragen door tenminste vijf leden, voor de aanvang van de vergadering. 6. Rondvraag en sluiting van het huishoudelijk gedeelte. Na een korte pauze is stipt om 20.30 uur de lezing door de heer Sponselee gepland: "Wie het kleine niet eert". Voor de lezing worden uitdrukkelijk ook niet-leden en belangstellendenuitgenodigd De voorjaarsvergadering 1986 werd gehouden op 1 mei in het buurthuis De Drie Gehuchten in Spui. Meest het voltallige bestuur bezochten 21 leden de vergadering. Met een woord van weikan aan de aanwezigen opende de voorzitter P. tfeas de vergadering. Hij stelt de notulen van de algemene ledenvergadering van 12 december1985 aan de orde. Deze worden overeenkomstig het ontwerp dat in de Steltkluut (jg. 16, nr.2) is opgenomen, vastgesteld, zonder verdere op- of aanmerkingen. Ook het financieel verslag wordt, gehoord een daartoe strekkend advies van de kasccm- missie, ongewijzigd goedgekeurd. Naar aanleiding van dit verslag verduidelijkt de penningmeester op verzoek van E. Vermandei, dat het contributie-aandeel in de baten voor 1985 een vertekend beeld geeft. Door het verzenden van de acceptgirokaarten voor de contributiebetaliqg reeds voor het begin van het nieuwe verenigingsjaar is een be langrijk deel van de contributies 1985 geind en geboekt in 1984. Tevens licht de penningmeester toe dat een uitgavepost van 753,- betrekking heeft op het doorbetalen van een evenredig deel aan 'tDuumpje van een overschot op de inkomsten van de enige jaren geleden georganiseerde cursus voor IVN-natuurgids. De financiële zaken worden verder afgerond door het benoemen van een nieuwe kascarmissie. De heer J. Flagge treedt aan tezamen met Mevrouw J. Smies. Het jaarverslag wordt overeenkomst de tekst opgenomen in de Steltkluut (jg.16,nr.2) goedgekeurd. C. van der Hooft vraagt cm in de toekomst meer aandacht te besteden aan de activiteiten van het bestuur. De voorzitter dankt ten slotte secretaris en penningmeester voor het taaie werk wat door beiden is geleverd. De bestuursverkiezing gebeurt bij acclamatie. G. Sponselee en B. Grootjans worden beiden herkozen als bestuurslid. G. Sponselee geeft te kennen dat hij evenwel zodra er een kandidaat is gevonden cm hem op te volgen, gaarne terug zal treden. Nhrion Kindt is eveneens aftredend, zij stelt zich niet herkies baar. Een schrijnend gebrek aan tijd heeft haar doen besluiten cm terug te treden. Zij hoopt als werkgroeplid meer voor de vereniging te kunnen doen dan als bestuurslid. 145

de Steltkluut | 1986 | | pagina 7