JAARVERSLAG 1986 Het was een kroonjaar. De vereniging werd in 1986 dertig jaar oud of jong? De laatste jaren mogen we het telkens weer melden. Het aantal leden groeit. Per 1.1.1986 telde de lijst 537 namen, eind december waren het er 560. Deze stijging wordt overigens vooral veroorzaakt door medeleden. Steeds meer huisgenoten maken vijf gulden over. Als nu elk lid de buren en die op hun beurt weer de buren lid kan maken De ook dit jaar weer veelvuldig georganiseerde excursies waren een vast contactpunt met vele leden en een gelegen heid om kennis te maken met nieuwe of aanstaande leden. Overeenkomstig de statuten werden twee algemene ledenverga deringen gehouden. Belangrijk agendapunt was onder meer de vaststelling van een nieuw huishoudelijk reglement. Aan de bestuurstafel vonden twee mutaties plaats. In het voorjaar trad Marion Kindt af. In het najaar moest afscheid worden genomen van George Sponselee. In de najaarsvergade ring traden twee nieuwe bestuurleden aan: Henk Mosterdijk en Ceriel Smet. Het bestuur doet zijn best om de leegte ont staan door het vertrek van G. Sponselee te vullen. Alles went hopen we. Sponselee is niet te vervangen, maar zoals hij zelf zegt: geen mens is onmisbaar. George, Marion, nog maals dank! Ruime aandacht werd besteed aan de viering van het dertig jarig bestaan. Een tentoonstelling Kunst geinspireerd door de natuur van Oost Zeeuwsch-Vlaanderen genoot een ruime be langstelling en droeg bij aan een goede publiciteit voor de vereniging. Het meest in het oog springend was een speciale feestuitgave getiteld Kleine landschapselementen samenge steld door G. Sponselee, P. Maas (tekst), B. Grootjans en D. Schutz (foto's)Dit zeer verzorgde fotoboekje werd gratis verspreid onder de leden en de plaatselijke overhe den. Goede en plezierige herinneringen bewaren we aan de verjaardag te Terneuzen. Slecht weer, lekker druk en vooral erg gezellig dank zij de royale medewerking van velen. Opvallende gebeurtenissen in 1986 waren voorts een facelift voor het tijdschrift De Steltkluut en een nieuw gestyleerd "handelsmerk" ontworpen door Br. Simeon. Intussen al bijna heel gewoon: het "clubhuis" annex winkel in de Walstraat 7 Terneuzen. In goed overleg met een aantal aüdere organisa ties huurden wij ruimte van en in de Wereldwinkel. Hierdoor 4 O

de Steltkluut | 1987 | | pagina 10