soorten sterns gegarandeerd, mogelijk meer (30 april 1983 5 soorten) We vertrekken alle dagen om 10.00 uur aan de uitwatering van Nummer Een, laarzen, regenpak en voldoende fourage aangeraden :aterdag 25 april •aterdag 2 mei zondag 3 mei diverse werkzaamheden ringdijkje herstellen idem/schelpen verspreiden De geplande werkzaamheden zijn onder voorbehoud en afhan kelijk van de weersomstandigheden. Naast het beheerswerk is ook het toezicht van groot belang; er is nog een tekort aan assistent-toezichthoudersMocht belangstelling hebben (voor toezicht en/of beheerswerk) ian kunt u voor nadere inlichtingen op onderstaand adres terecht R Beij ersbergen Nillianostraat 28 -51 1 HM Breskens VEN EXCURSIE SAEFTING-HE april me i juni juni juli 1300u 9 00u 9OOu 9OOu 13.OOu Vertrekpunt: café "Het Verdronken Land", Koninginne straat 21Emmahaven. dient rekening te houden met de volgende voorwaarden: ezien de aard van het terrein en de zwaarte van de tocht modder, geulen, drijfzand e.d.) mogen geen kinderen on-' er de 10 jaar en mensen die niet al te gezond of slecht ber been zijn aan de tocht deelnemen. - Is kleding wordt aangeraden: kleding die vuil mag worden en goed passende, kniehoge laarzen. In de zomer eventueel choeisel dat nat mag worden, uur van de tocht 3 a 4 uur. -de kosten bedragen 7-50 of Bfrs150.- per persoon, ersonen onder de 16 jaar 3«50 of Bfrs. 75- egunstigers van de stichting "Het Zeeuwse Landschap" en un huisgenoten kunnen gratis aan de tocht deelnemen, -de kosten dienen na afloop te worden voldaan bij de gids 53

de Steltkluut | 1987 | | pagina 23