ALGEMENE LEDENVERGADERING De voorjaarsvergadering waartoe alle leden - ook jeugd- en medeleden! - zijn uitgenodigd, wordt dit jaar gehouden op woensdag 22 april om 20.00 uur in de Halle te Axel aan de RooseveltlaanHoe groter de opkomst, hoe geslaagder de vergadering kan zijn. AGENDA VOOR DE VERGADERING 1. Opening door de voorzitter. 2. Vaststelling van het verslag van de vergadering van 16 december 1986. 3. Ingekomen stukken en mededelingen. 4. Jaarverslag over 1986. 5. Jaarrekening 1986 en verslag van de kascommissie 6. Benoeming kascommissie voor 1987. 7. Bestuursverkiezingen. Overeenkomstig het daarvoor vastgestelde rooster zijn als bestuurslid aftredend: J. Lievens, D. Schutz en W. Wisse. Zij stellen zich herkiesbaar. Een voordracht voor andere kandidaten voor het lid maatschap van het bestuur, kan worden gedaan door ten minste vijf leden, schriftelijk, voor de aanvang van de vergadering bij het bestuur. 8Rondvraag de betreffende verslagen zijn elders in dit nummer '.opgenomen. PAUZE Het napauze programma is geheel gereserveerd voor leden die van de gelegenheid willen gebruik maken om enige korte dia series te presenteren. Zie onderstaande oproep. Gestreefd wordt om de vergadering te besluiten om 22.30 u. Hebt u - of kent u iemand die dat wel heeft - dia's waarvan u denkt dat deze eigenlijk niet onvertoond in de kast mogen blijven liggen, neem dan even contact op met een lid van het bestuur. Aansluitend aan de ledenvergadering kunnen deze worden vertoond. Om een verscheiden aanbod mogelijk te maken stellen wij voor dat per inzender circa 20 dia's worden geprojecteerd. Voor projector enz. wordt gezorgd. Alvast bedankt voor uw medewerking. Wij wachten op uw telefoontje 3 7

de Steltkluut | 1987 | | pagina 7