FIETSPAD dels geheel uitverkocht zodat tot een herdruk was beslo ten. Nauwkeurig werden de teksten en de routes nagezien en gekorigeerd. Onduidelijkheden werden weggewerkt, de tekst aangepast en verbeterd, en de kaart werd aanzienlijk overzichtelijker door gebruik van twee-kleurendruk. Boven dien is deze tweede druk geheel opnieuw door de drukker gezet en de lay-out wat gemoderniseerd. Door de uitgave van dit boekje hoopt onze vereniging meer mensen te stimuleren om met de fiets onze boeiende streek te gaan verkennen. Recreatie en natuurbehoud hóeven elkaar niet te bijten, integendeel. Fietsen door de streek is ook een vorm van rekreatiemet als voordeel dat het goedkoop, sportief, milieuvriendelijk ên gezond is. Bovendien leert men de streek beter kennen en dat kan alleen maar positief zijn. Zowel Dhr. Apers als Dhr. Molthoff onderstreepten de nood zaak van het zoeken naar wegen om rekreatie en natuur behoud samen te laten gaan. Beiden beloofden mee te werken om het boekje bij het grote publiek bekendheid te geven Dhr. Molthoff had maar êên opmerking en dat was dat hij de routes nogal lang vond. Maar, zo zei hij, met een lap biefstuk in de broek moet het toch wel te doen zijn. Bovendien nodigde hij George Sponselee (een van de auteurs) uit om een keer samen met hem een van de routes af te leggen (op de fiets dan wel te verstaan Dhr. Apers had slechts êên wens, namelijk dat er binnen kort ook een boekje kanoen in Oost Zeeuws-Vlaanderen verschijnt. Maar, als lid van onze vereniging kan hij we ten dat de Steltkluut daar niet zo enthousiast voor kan zijn. Fietsers doen het namelijk vanaf de openbare weg. Kanoers daarentegen zoeken juist de rustig gelegen wate ren op, daar waar ook die Meerkoet, Slobeend, Fuut, enz. verblijft om er te rusten, voedsel te zoeken of te neste len Peter Maas Fietsen in Oost-Zeeuws-Vlaanderen 7 fietsroutes met tal van wetenswaardigheden Uitgave: Natuurbeschermingsvereniging de Steltkluut Echte Nederlandse Fietsersbond afd. Zeeland ISBN 9071330028 i.s.m. Stichting Schaduw 2e druk 1987 55 pagina's prijs: 6,75 Te verkrijgen via VVV-kantoren /div. boekhandels /St. Promotie Zeeuws- Vlaanderen Walstraat 7 Terneuzen ENFB. Of bestellen door overmaking van 6,75 ƒ2.50 porto op gironummer 265961 t.n.v. pnm. de Steltkluut, Axel, o.v.v. "Fietsen". 1Ó5.

de Steltkluut | 1987 | | pagina 11