AANDACHT GEVRAAGD LANDSCHAPSONDERHOUD OPNIEUW DE MOGELIJKHEID OM WILGENPOTEN TE PLANTEN Weet u nog een adres om jonge wilgepoten te planten? Laat het ons vlug weten, zodat wij het plantmateriaal kunnen afleveren. U krijgt het plantmateriaal gratis thuisbezorgd met een goede handleiding erbij De enige voorwaarde die eraan verbonden is dat u de bomen zelf plant en gaat onderhouden. Uiteraard mag u daar natuurlijk best uw buurman bij inschakelen of iemand anders uit uw familie- of kennissenkring. Op deze manier vangt u twee vliegen in één klap: 1. Het knotwilgenbestand herstelt zich en 2. meer mensen worden aktief in het landschapsonderhou En u weet, beide zaken zijn van het grootste belang. Meer informatie en voor uw bestelling kunt u terecht bij de Stichting Landschapsverzorging Zeeland. Kontaktpersoon voor de regio oost-Zeeuws-Vlaanderen Peter Maas, Walstraat 7, 4531 ED Terneuzen, telefoon 01150-17416. Ook uw zaak De laatste jaren worden er op het gebied van landschap onderhoud veel aktiviteiten ontplooid. Door heel de provincie Zeeland zijn diverse groepen aktief die ondersteund worden door de Stichting Landschapsverzor ging Zeeland. De knotgroep van de Steltkluut is er één van. Niet zonder trots kunnen we vermelden dat dit één van de aktiefste groepen in Zeeland is. In het seizoen 1986/1987 deden er in totaal 43 mensen aan mee, werd er op 30 verschillende dagen gewerkt en was het totaal gewerkte uren ruim 1030. Minder bekend is dat er sinds drie jaar nog een andere groep aktief is op het gebied van landschapsonderhoud Het is een baanlozenprojekt waaraan mensen uit alle oost-Zeeuws-Vlaamse gemeenten deelnemen. De naam van deze groep: V.L.P-Oost-Zeeuws-Vlaanderendit staat voor vrijwillige Landschaps Onderhoudsploeg. Ook deze groep verzet zeer veel werk. In totaal waren er 25 deelnemers, werd er op 35 versch llende dagen gewerkt en het totaal gewerkte uren bedroeg 1435» Hieronder een overzicht van de uitgevoerde werkzaam heden in 1986/1987 165

de Steltkluut | 1987 | | pagina 23