Saeftinghe maakten en vermaakten tot wat het nu is. Dank aan de vogelwerkgroep voor dit initiatief'. Naast de behandeling van da traditionele, maar daarom niet minder belangrijke agendapunten, vragen wij uw bijzondere aandacht voor het volgende. GEVRAAGD: bestuurslid met belangstelling voor planologie. Het steeds toenemende aantal taken waarvoor de leden van het bestuur worden geplaatst noopte tot een bezinning. Een hervarlcavel ing van taken tussen de bestuursleden leidt nog niet tot een bevredigende oplossing. Er moet iemand bij komen. Met andere woorden: het bestuur zoekt versterking in de persoon van een achtste lid. De persoon die we zoeken zal de aandacht vooral moeten richten op "planologische" zaken. Dit betreft bestemmingsplannen, inbreuken en be dreigingen t.a.v. natuurwaarden in het landschap en dies meer. Het is niet de bedoeling dat die man/vrouw het allemaal zelf doet, maar wel hiervoor de kar trekt. Alles uiteraard in samenwerking met de rest van het bestuur. Geen eenvoudige klus. Iets voor doorzetters met haar op de tanden. Wel een gelegenheid om zeer concreet aan natuurbe scherming te doen. Voelt u er iets voor, of heeft u een geschikte persoon op het oog, neem dan, bij voorkeur nog ruim voor de verga dering, contact op met het bestuur. De voorzitter of de secretaris wachten op uw telefoontje BIJZONDERE UITGAVEN Als je een ooek uitgeeft, moet je uitgaven doen. Dit geldt ook voor de in voorbereiding zijnde avifauna. De verwach ting is dat het project, met steun van externe financiers, "gezond" en zonder verlies kan worden afgerond. Voor alle zekerheid wil het bestuur voor de uitgavekosten toch een garantiesom reserveren ad f. 4.000,00. Daarnaast is het nodig om de machine waarmee de Steltkluut wordt getypt te vervangen. Momenteel worden de mogelijk heden van een computer/tekstverwerker onderzocht. Om de aanschaf van vervangingsapparatuur mogelijk te maken wordt de ledenvergadering gevraagd een extra krediet te voteren. Een en ander wordt aan de orde gesteld bij de behandeling van de begroting voor 1988. 8 december wordt een interessante avond. Wij vertrouwen op uw komst. Wijst u belangstellenden ook even op het napauze- programma? Graag tot ziens! J. Lievens, secretaris. 149

de Steltkluut | 1987 | | pagina 7