NOTULEN ALGEMENE LEDENVERGADERING 22 APRIL 1987 1. Opening De voorzitter. Peter Maas, opent de vergadering met een kort welkomstwordHid telt 19 aanwezigen. Wim Wisse stuur de een bericht van verhindering. 2. Verslag najaarsvergadering 1986 Aan het verslag van de vorige algemene ledenvergadering van 16 december 1986 wordt, op verzoek van W. de Koek, nog ge wijzigd dat niet Rijkswaterstaat, maar een Axelse kunst kring voornemens was om kunstzinnige voorwerpen te plaatsen langs de tractaatweg. Overigens wordt het verslag goedge keurd en vastgesteld. Naar aanleiding van het verslag deelt de voorzitter nog mee dat er met de gemeente Terneuzen in een goede sfeer overleg is gevoerd over de meeuwenoverlast in de KoegorspolderEen verslag hiervan komt in de Steltkluut. W. de Koek vraagt waarom de Steltkluut niet heeft gerea geerd op de plannen van de gemeente Axel om het kanovaren mogelijk te maken op de kreek. De voorzitter antwoordt dat deze kwestie de aandacht heeft. Onze vereniging zit op een zelfde lijn met het konsulentschap NMF van het ministerie. Het streven is om te komen tot een aantal gebieden waar wel kan worden gevaren. De Axelse Kreek hoort hier uiteraard niet bij. 3. Ingekomen stukken en mededelingen Er zijn geen ingekomen stukken. De voorzitter doet madede ling van enige aanstaande activiteiten. Met name een cursus planten determineren, een NJN-jeugdkamp in Clinge en een excursie naar West-Zeeuws Vlaanderen, op uitnodiging van t Duumpje. Tevens staat hij stil bij de in voorbereiding zijnde avifauna voor Zeeuws Vlaanderen. Het boek wordt zeer volledig. Het ziet er naar uit dat eind dit jaar het manuscript naar de drukker kan. Alvast aanbevolen! Ten slotte wijst hij op de heruitgave van het fietsroute boekje. Nog voor net zomerseizoen zal het geheel herziene Doekje beschikbaar komen. 4. Jaarverslag Het jaarverslag over 1986 wordt vastgesteld overeenkomstig de tekst opgenomen in "De Steltkluut" van april 1987. Aan- 150

de Steltkluut | 1987 | | pagina 8