sluitend bij enkele kritische opmerkingen in dit verslag aan het adres van de overheid en het Staatsbosbeheer in het bijzonderverduidelijkt het bestuur dat het zeker niet de bedoeling is om kritiek te uiten op bepaalde personen. Het gaat om de ambtelijke molen waarmee ook mensen die daar werken te maken hebben. 5. Jaarrekening De jaarrekening over het boekjaar 1986, zoals in concept opgenomen in "De Steltkluut" van april 1987, wordt vast gesteld, gehoord het daartoe strekkend advies van de kas- commissie. De kascommissie looft het werk van de penning meester 6. Benoeming kascommissie De heren J. Flagge (tweede jaar) en W. de Koek vormen voor het boekjaar 1987 de kascommisie. 7. Bestuursverkiezing Nadat is vastgesteld dat zich geen andere kandidaten hebben gemeld voor een bestuursfunctie, worden de aftredende bestuursleden J. Lievens, D. Schutz en W. Wisse bij acclamatie herkozen. 8. Rondvraag G. Sponselee vraagt de aandacht voor het pierenspitten op de WesterscheldeslikkenDe Rijkspolitie te water houdt er toezicht op en verbaliseert wanneer gespit wordt buiten de toegelaten dijkvakken. 9Sluiting De voorzitter besluit het "officiële" gedeelte van de vergadering met een oproep voor mensen die zich het lot van de jeugdleden willen aantrekken en de natuurbeschermings gedachte willen propageren bij de schooljeugd. Hij doet daarbij enige suggesties zoals: een jeugd-knotdageen int roductieles op scholen, lezing gekoppeld aan een excursie en het weer opstarten van een (of meer) jeugdpagina in "De Steltkluut" Tijdens de pauze, exposeert de heer P. Sanders door hem op ware grootte en in natuurgetrouwe kleuren gemaakte hout- sculptures van vogels. Stuk voor stuk ware kunstwerkjes. 151

de Steltkluut | 1987 | | pagina 9