FAMILIE ABRAHAMSE VERHUISD RECTIFICATIE Geregeld vallen adreswijzigingen in de bus. Je staat er eigenlijk niet bij stil. Routinematig worden de nieuwe gegevens verwerkt in het adressenbestand en doorgegeven aan de mensen voor wie het van belang kan zijn. Totdat de Abrahamsen een verhuisbericht sturen. Zij verhuizen ter gelegenheid van de pensionering naar Walcheren, hun land van origine, in de buurt van de kinderen. Weinigen zullen weten dat dit toch een flinke aderlating betekent voor onze vereniging. Omdat zij mensen zijn waarop je ten alle tijde een beroep kan en mag doen - niet kletsen, gewoon doen. Bij voorbeeld omdat Willy - mevrouw Abrahamse - al jarenlang Be Steltkluut uittypt! Zes nummers per jaar keer 32 bladzijden. Precies, dat is heel wat, vooral als er artikelen van Mare Buise tussen zitten: tabellen, kolommen, wetenschappelijke namen, Prachtig, maar je moet het eens uittypen en dan nog zodanig dat het precies uitkomt, de grafiekjes op de juiste plaats staan, inklusief de onderschriften. En zonder fouten. En op tijd. En met de glimlach. Adri, Willy, het ga jullie goed. Graag tot ziens. En omdat ook bij jullie het bloed kruipt waar het niet gaan kan hier alvast het adres van onze zusterorganisatie op Walcheren: KNNV, Dorpsweg 25 te Ritthem, J. Lievens, sekretaris. In het vorige nummer van de Steltkluut werd een overzicht opgeno men van de nog voorradige uitgaven van onze vereniging. Bit over zicht bevatte een hinderlijke onvolkomenheid. Werd er in de oor spronkelijke copy wel melding van gemaakt, toen wij de Steltkluut onder ogen kregen bleek dat het werkdokument en pennevrucht van Eddy Vermandei over onze vlinderbevolking niet was opgenomen. Beter laat dan nooit en bij deze dan ook alsnog een melding van deze uitgave. De titel luidt: "Voorlopige naamlijst van de Dag- en Nachtvlinders (Macrolepidoptera) van Oost-ZeeuwsVlaanderen"door Eddy Vermandei Het bevat een naamlijst met 34 dag- en 355 nachtvlindersoorten, alsmede aanduidingen t.a.v. vliegtijd en voorkomen. Het is een naslagwerk voor mensen die zich willen verdiepen in onze regionale vlinderfauna. Prijs f. 5,(exkl. verzendkosten). Afhalen bij de penningmeester bespaart u de verzendkosten, adres D.P. Schutz, Jan Steenstraat 9, 4571 MP Axel. Mogelijk heeft ook de schrijver nog enkele exemplaren over, adres E. Vermandei, Poorterslaan 113, 4561 ZN Hulst. 1 1

de Steltkluut | 1988 | | pagina 11