Maar vooral na de presentatie van de milieukaravaan; meedoen met de milieubeweging! Kies maar uit het bonte aanbod van milieuorganisaties. DOE MEE! Want zeg nou zelf: een jaar voor het milieu? Kom nou! Nawoord bestuur: Bovenstaand persbericht ontvingen wij van Martin Viersma, consulent natuur- en milieu-edukatie in Zeeland. Er is al een beetje uit te lezen dat er een milieukaravaan gefor meerd gaat worden. En aangezien een karavaan meestal overal naar toe trekt, zal ook de milieukaravaan deze traditie volgen en ver schillende plaatsen in Zeeland aandoen. Op 9 april 1988 zal de karavaan in Terneuzen verblijven. Vij hebben hiervoor de lokatie Porgy en Bess gekozen in het hartje van de stad. De regionale verenigingen waaronder De Steltkluut zullen dan de gastheer zijn voor de provinciale organisaties zoals: Natuur monumenten, Zeeuwse Landschap, Z.M.F., Stichting Landschapsver zorging, Vereldnatuurfonds Zeeland en Vereniging Zeewind. Noteer nu reeds in uw agenda: Zaterdag 9 april 1988 en wilt u aan deze dag meewerken om onze stand te bemannen of de marktmeester te assisteren neem dan even kontakt op met Bouke Grootjans. In de volgende Steltkluut volgt uitgebreide informatie over deze leuke propagandadag. De eerste lentebode van dit jaar is weer gearriveerd Onze acceptgiro—kaart U kunt de penningmeester en anderen een hoop onnodig werk besparen als U tijdig betaalt. Mogen wij daarop rekenen? Voor het juiste contributiebedrag even de binnenkant van de omslag raadplegen. Het Bestuur 8

de Steltkluut | 1988 | | pagina 8