A LG EM ENE LE DENVERGADERING De algemene ledenvergadering van Natuurbeschermingsver eniging de Steltkluut wordt dit voorjaar gehouden op in de Haliet Roosevaltlaan te Axel. AGENDA 1Opening door de voorzitter. 2. Vaststelling van de notulen van de algemene ledenver gadering van 8 december 1987. 3. Ingekomen stukken en mededelingen 4. jaarverslag 1987. 5. Financieel verslag 1987 en verslag van de kascommissie 6. Verkiezing leden voor de kascommissie 7Bestuursverkiezing B. Grootjans en de voorzitter, P. Maas zijn aftredend. Zij stellen zich beiden herkiesbaar. De heer A. Paauwe uit Zaamslag heeft zich, op uitnodiging van het bestuur, bereid verklaard de sedert december 1987 bestaande vaca ture van bestuurslid te vervullen. Deze vacature ont stond door het opensteilen van een achtste bestuurs zetel. APaauwe is reeds vela garen actief ais regi onaal contactpersoon voor de landelijke "Vogelbescher ming" en als lid van da planologïewerkgroapDe secre taris Jan Lievens is wegens tijdgebrek genoodzaakt meer "de luwte" van de vereniging op te zoeken; hij wil daar om het secretariaat overdragen; Adri Paauwe is bereid deze bestuurstaak op zich te nemen. Het bestuur stelt voor Peter Maas opnieuw te varkiezen in da functie van voorzitter, de heer Bouke Grootjans ais bestuurslid te herbenoemen en de heer Adri Paauwe te verkiezen ais nieuw bestuurslid. Een voordracht voor een andere kandidaat dient schrifte lijk, voor aanvang van de vergadering, door ten minste vijf laden, big het bestuur te worden ingediend onder vermelding of de kandidaatstelling betrekking heeft op het voorzitterschap, dan wel op een van de met name te noemen bestuurslidmaatschappen 4 2

de Steltkluut | 1988 | | pagina 10