DE MILIEUKARAVAAN KOMT NAAR TERNEUZEN Zaterdag 9 april 1988 In de vorige Steltkluut kon u lezen, wat de milieukaravaan inhoudt en hoe het idee ontstaan is. De regionale verenigingen, waaronder de Steltkluut, zullen op deze dag de gastheer zijn voor de provinciale organisaties zoals Natuurmonumenten, Zeeuwse Landschap, Zeeuwse Milieufederatie, Stichting Landschapsverzorging Zeeland, Vereld Natuur Fonds Zeeland en de vereniging Zee Vind. Daarnaast werken ook het Zeeuws Museum Natuur- historie, de Zeeuwse Bibliotheek en Vogelbescherming mee. Tijdens deze dag presenteren vrijwel alle organisaties die bezig zijn met natuur- en milieubescherming in Zee land zich aan de bevolking van Zeeuws- Vlaanderen. Iedereen die belangstelling heeft wordt hierbij van harte uitgenodigd H 1 t om op zaterdag 9 april naar de lokatie 1 Porgy Bess te komen. L ^^^^1 Deze propagandadag zal omstreeks V i 11,00 uur officieel worden geopend door milieu-gedeputeerde mevr. G. de Vries-Hommes, na een inleiding door onze voorzitter P. Maas, Voor de rest van de dag zijn de volgende aktiviteiten gepland: - Deze feestelijke dag zal worden opgevrolijkt door het orkest de Hulstonians - Sandwich-men zullen reklame maken voor de milieukaravaan - De Chemocar van de gemeente Terneuzen zal op de markt worden ge plaatst ter afgifte van milieuschadelijke stoffen - Max Milieu zal de gehele dag in Terneuzen vertoeven - Als dieren verklede kinderen zullen de binnenstad opvrolijken o.a. pandabeertjes van het Vereld Natuur Fonds - Video presentaties en video milieuspelletjes zullen opgesteld staan bij Porgy Bess - Te 14.00 uur start er bij Porgy Bess een wandelexkursie langs de oevers van de Vesterschelde onder leiding van Marcel Capello Het einde van deze milieudag is gepland te omstreeks 17.00 uur. Komt allen kijken en doen op deze happening. 45

de Steltkluut | 1988 | | pagina 13