opslag, waar mensen niet komen kunnen. Langs de Liniedijk in Hulst vinden we zo'n ideale situatie, waar overigens ook nog tal van andere vogels in thuis horen zoals; Matkopmees, Roodborst, Heggemus en Winterkoning. Voor deze exkursie, die uiteraard in de schemering gehouden zal worden, verzamelen we om 20.30 uur bij de L.T.S. in de Poorters laan in Hulst. Deze wandeling staat onder leiding van ons aller bekende Edie Bogaert en zal omstreeks 22.00 uur ten einde zijn. Laarzen zijn aan te bevelen. DAUWTRAPPEN 12 mei 1988 Vorig jaar stonden we om 5 uur s-morgens aan de Zestigvoet klaar voor wat zou worden een heerlijke rustige wandeling. Alleen vogelzang en het ruisen van de bladeren aan de bomen was te horen. Dit is puur natuur! Toegegeven, het was vroeg uit de veren, maar het was de moeite waard. Dit jaar doen we er nog een schepje bovenop. De zon komt op om ongeveer 5 uur en eigenlijk moeten we al voor die tijd ter plaatse zijn. Dus dat wordt nu 4.30 uur (volgend jaar 4.00 uur?). Dit maal maken we een wandeling over de Wallen van Hulst. We verwachten er veel van: vogels van kreken, moerassen, dijken, bos en stad. Dat wordt waarschijnlijk een lange waarnemingslijst Om het leed van het vroege opstaan wat te verzachten willen we de deel nemers na afloop een ontbijt met koffie aanbieden. Dus onthoudt u: datum: donderdag 12 mei 1988, aanvang 4.30 uur. Verzamelen aan het begin van de Liniedijk bij de televisiemast De exkursie staat onder leiding van Peter Maas. CANISVLIETKREEK Zaterdag 28 mei 1988 Via paden die zijn aangelegd door Staatsbosbeheer gaan we wandelen rond het zeer rustige gebied Canisvliet. Twee aktieve leden van 3 5

de Steltkluut | 1988 | | pagina 3