6. Rondvraag H. Castelijns wijst op het verschijnsel dat de "kanover eniging" allerlei gebieden probeert binnen te varen met alle gevolgen van dien. Hij vraagt aandacht en aktie van het bestuur hiervoor; eventueel kan de Steltkluut samen met de visserij clubs hiertegen aktie ondernemen, aldus voornoemde spreker. Verder informeert hij naar de mogelijkheid een observa tiehut neer te zetten op de Gasdam bij Saeftinghe. M. Buise zegt dat de gekozen lokatie verboden terrein is en verwacht vogelverstoring. G. Sponselee verwacht dat een paal-observatiehut" in de Selena-polder geen on overkomelijke problemen zal opleveren. Een discussie ontstaat over het volgepropte excursie- rooster in Saeftinghe dat mogelijk meer verstoring voor het gebied oplevert dan de installatie van een hut. W. de Koek vraagt aandacht voor het knipsel-archief en twijfelt of een voortzetting hiervan wel zinvol is gezien de geringe respons. P. Marinussen wijst op de scholen die meer gebruik zou den kunnen maken van het archief; essentieel is dan wel de aanwezigheid van iemand die een en ander kan toelich ten. E. Taelman informeert naar de reactie van de Steltkluut op het verdwijnen van het monumentale bomenbestand in de Hulster binnenstad en op de wallen. P. Maas antwoordt dat de Steltkluut, waar mogelijk, zal participeren in de uitwerking van de plannen over herinplanting van de Hulsterse wallen. 7. Sluitinft Niets meer aan de orde zijnde sluit de voorzitter het huishoudelijk gedeelte van de algemene ledenvergadering af C. Smet, notulist,

de Steltkluut | 1988 | | pagina 9