NOTULEN ALGEMENE LEDENVERGADERING 8 december 1987 1. Opening De voorzitter, P. Maas, opent de vergadering. Ondanks de slechte weersvoorspe11ing is er sprake van een een goede opkomst: er zijn 32 aanwezigen excl. het voltallig aanwezige bestuur.In het kort somt de voor zitter een aantal aktiviteiten op die van 1988 een druk jaar zullen maken. Vermeld worden de milieukaravaan die op 09-04-88 Terneuzen zal aandoen, de start van een in ventarisatie naar beschermde planten, een thema-avond "Wilde planten in het gebruik" in mei in de Axelse bi bliotheek, de organisatie van een krekensymposium over het beheer in samenwerking met Duumpje en ZMF en last but not least de verschijning van de Avifauna. 2. Verslag vergadering 22 april 1987 Het verslag wordt goedgekeurd en vastgesteld. Maar aanleiding van het verslag informeert H. Castelijns naar een eventueel vervolggesprek tussen de Steltkluut en de gemeente Terneuzen over de meeuwenoverlast in de KoegorspolderEr is geen nader overleg geweest in de tussentijd. De voorzitter zal zich nader oriënteren bij de verantwoordelijken in deze over de getroffen maatre gelen en de effecten hiervan. 3. Ingekomen stukken en mededelingen Met betrekking tot de vergadering zijn er geen ingeko men stukken. De voorzitter doet mededeling van enige op handen zijnde aktiviteiten. Hij maakt melding van de busexcursie naar het ganzengebied bij Dammeeen snoeicursus van hoog- stamfruitbomen door de SLZ en de organisatie van een bijpraat-avond in februari/maart. Verder wordt melding gemaakt van het nieuwe redactieteam van de Steltkluut: W. Wisse, C. Smet en W. Ivens. Bij het vertrek van mevr. W. Abrahamse, de typiste van de Steltkluut, wordt uitgebreid stilgestaan. Als blijk van waardering voor de vele belangeloos verrichte werk zaamheden doet het bestuur haar een bloemcollage cadeau. 3 9

de Steltkluut | 1988 | | pagina 7