JEUGD ifVJKT X 3SJP JL ffieuwsbrief voor de. jeugd. In deze Steltkluut treft u de eerste nieuwsbrief aan voor onze Steltkluut-jeugdleden. We hebben hem voor deze ene keer in zijn geheel opgenomen in de Steltkluut, omdat we het belangrijk vinden dat alle leden (jong of oud) van onze vereniging weten dat deze nieuwsbrief er is. Ve proberen vier keer per jaar een dergelijke nieuws brief samen te stellen. Deze Nieuwsbrief is enige weken ge leden opgesteld door een aantal jeugdleden en is ook door hun verspreid. Ongeveer 20 jeugdigen, die op een of andere manier aktief zijn binnen de jeugdgroep hebben er inmiddels een gekregen. Maar, binnen de Steltkluut zijn er natuurlijk nog meer jeugdleden, het probleem is alleen dat wij niet precies weten wie dat allemaal zijn en waar ze wonen. Vandaar onze vraag: zou je het leuk vinden om deze nieuwsbrief voortaan thuisgestuurd te krijgen, geef dat dan even door aan onze sekretaris. Een klein kaartje met je naam, adres en leeftijd is al voldoende, stuur dit naar: Postbus 319, 4530 AH Terneuzen. Maar je kunt natuurlijk ook bij een van de andere bestuursleden een briefje in de bus dauwen (adressen, zie omslag Steltkluut). En weet je wat nu het leuke is Je hoeft er helemaal niets extra's voor te betalen Vergadering Jgugdgreep. Iedereen die wilt komen is van harte welkom bij de volgende vergadering van de jeugdgroep. Deze wordt zoals inmiddels gebruikelijk gehouden in ons verenigingsgebouw: Valstraat 7 te Terneuzen. Datum: 22 iuli 1988. om 7 uur s'avonds. De vergadering duurt tot ongeveer half tien. Excursies voor de. jeugd. L Dit mag je absoluut niet missen. Alex en Angelo geven een excursie in het Braakmanbos en in de VMZ-bossen bij St. Jansteen. Je kunt het lezen in de nieuwsbrief, De data zijn: 11 juni en 18 juni, aanvang 9 uur. 96

de Steltkluut | 1988 | | pagina 32