Graag zien we uw reaktie tegemoet, uiteraard onder nauwkeurige ver melding van plaats, datum en verdere gegevens die van belang zouden kunnen zijn. Geef deze door aan de planologie werkgroep [het liefst schrifte lijk] p/a: P. Maas Burgemeester Geillstraat 42 4531 EC Terneuzen We zullen uw gegevens in de inventarisatie meenemen en t.z.t. aan de betreffende gemeente voorleggen. We zullen u op de hoogte houden van de resultaten CURSUS MILIEU BIJ HUIS De Zeeuwse Milieu Federatie begint 24 oktober met een cursus milieu bij huis, voor iedereen die het milieu in de eigen omgeving een warm hart toedraagt. De cursis wil een handreiking zijn voor mensen die via hun huis houdelijke bezigheden een (schoon) steentje bij willen dragen aan een beter milieu. Dagelijkse onderwerpen zoals voedsel, huishoud elijk afval, water en wasmiddelen komen uitgebreid ter sprake. Op eenvoudige en heldere wijze wordt per onderwerp besproken waar de risiko's zitten, wat de alternatieven zijn en welke rol de con sument hierin speelt. Bij de cursus vormen de dagelijkse kennis en eigen ervaringen van de cursisten steeds het vertrekpunt. Aanvullende informatie komt vanuit de Zeeuwse Milieu Federatie d.m. v. brochures, diaseries en informanten van buiten. De cursus duurt zeven middagen (inclusief een excursie). De cursusplaats is Tiffany, Vismarkt 1 in Hulst. De kosten bedragen 25,-. Aanmelden graag vöor 15 oktober, voor meer informatie kan men terecht bij José Lemmen op het Z.M.F.-kantoortelefoon 01100-28259. PUBLIC RELATIONS De vereniging draait goed. Het ledenaantal is gezond. Iedereen in Zeeuws-Vlaanderen heeft wel eens van De Steltkluut gehoord, Maar krijgt 'iedereen' wel de gelegenheid om die Steltkluut eens van dichtbij te zien? Het mag duidelijk zijn dat hier niet de fraaie vogel wordt bedoeld welke in het afgelopen seizoen na vele jaren weer onze streek aan deed. Het gaat om het gezicht van de vereniging. Zeer regelmatig bereiken ons verzoeken en uitnodigingen om aanwezig te zijn op braderieën, feestmarkten, tentoonstellingen en dergelijke. 135

de Steltkluut | 1988 | | pagina 7