Vij zouden heel gaarne aan die verzoeken voldoen. Een belangrijk doel van onze vereniging is het propageren van de liefde voor de natuur en van de natuurbescherming. En het is bekend: onbekend is onbemind. Het minste wat we kunnen doen is ons presenteren! Daarnaast hebben we een kleine 'winkel' met rapporten en boekjes enz. en een wisselende voorraad foldermateriaal. Met deze spullen moeten we de markt op kunnen. U voelt het al. Hier volgt een oproep. Heeft u belangstelling om -zo mogelijk met enige regelmaat- een kraampje te bemannen en zodoende bij te dragen aan de public rela tions van onze club en aan de verkoop van het 'winkelmateriaal', dan vernemen wij dat gaarne. Neemt u even contact op met Jan Lievens, Kievitstraat 27, 4561 KK Hulst, telefoon 01140-14820. Vellicht kunnen we een ploegje vormen en nog wat extra leuke dingen verzinnen. AAN DE SLAG Zoals u in elders in deze Steltkluut hebt kunnen lezen krijgt het Nederlandse landschap op 29 oktober a.s. een grote beurt. Vanzelfsprekend werkt de Steltkluut daar aan mee. Onze knotgroep heeft weer vele plannen voor het komend seizoen. Voor 29 oktober hebben we een zeer leuk projekt bedacht. Bij de familie Dekker aan de Polderstraat no. 60 te Zaamslag is een drinkput gelegen welke eens opgeschoond zou moeten warden. Een hoeveelheid waterplanten en wat slik moet op de kant worden getrokken waar we speciaal materiaal voor hebben. Maar er staan ook een aantal knotwilgen rondom de put welke geknot moeten worden. En als we daar toch bezig zijn.... Bovendien staan er op het erf nog enkele hoogstamfruitbomen. Ook deze hebben een opknapbeurt nodig. Er is dus van alles te doen. Vij zorgen voor het materiaal, wij zorgen voor de soep tussen de middag, zorgt u voor fysieke ondersteuning Dus noteert u alvast in uw agenda: Zaterdag 29 oktober, aanvang 9.30 uur, Polderstraat 60, Zaamslag: KNOTTEN De Polderstraat is de weg vanaf Zaamslag in noordelijke richting naar Reuzenhoek. De familie Dekker woont net buiten Zaamslag aan de rechtse kant. Maar de knotgroep is natuurlijk nog lang niet tevreden met deze ene dag. Er staan nog meer werkdagen en nog veel meer projekten op het programma. Afhankelijk van het aantal deelnemers zullen we iédere zaterdag of 1 x in de twee of drie weken aan de slag gaan. Het is aan u om te voorkomen dat het aantal werkdagen verder verminderd. Voor informatie kunt u bellen naar Peter Maas, medewerker van de Stichting Landschapsverzorging Zeeland voor de regio Oost Zeeuws- Vlaanderen: 01150 - 17004. 136

de Steltkluut | 1988 | | pagina 8