b.In het VVV-gebouw van Terneuzen zal een expositie worden ingericht onder het thema: "Vogels tussen Zwin en Saeftinghe" naar aanleiding van de op handen zijnde uitgave van de avifauna. Ook zal er een tentoonstelling gehouden worden in de bibliotheek van Axel (2-14 mei) met als thema: "Wilde planten in het gebruik". In het kader hiervan staan ook een excursie en een kookdemonstratie op het programma c.Er zal opnie-uw een inventarisatie plaatsvinden van de de beschermde planten. Hiertoe zal een avond georga niseerd worden met als inleider G. Slob. 4Jaarverslag 1987 Het jaarverslag wordt ter plaatse uitgereikt en zal gepubliceerd worden in de eerstvolgende Steltkluut. 5.Financieel verslag 1987 De kascommissie bestaande uit J. Flagge en W. de Koek hecht goedkeuring aan het financieel verslag van 1987. Naar aanleiding van het financieel verslag adviseert G. Sponselee het bestuur offertes voor het. drukken van de Stelkluut aan diverse drukkerijen te vragen. 6. Verkeizing leden van de kascomioissie. Statutair treedt J. Flagge af als lid van de kascie. J. de Backer wordt bereid gevonden de vrijgekomen plaats in te vullen. 7.Bestuursverkiezing Zowel voortzitter PKaas als bestuurslid B.Grootjans zijn beiden statutair aftredend. Beiden stellen zich herkiesbaar. De vergadering gaat akkoord met de herverkiezing en herbenoeming van de genoemde bestuursleden. Bovendien treedt als achtste bestuurslid A.Paauwe aan. In plaats van J.Lievens zal hij het secretariaat gaan bemannen Er komt een ander postadres voor het bestuur/secreta riaat: Postbus -319, 4530. AH Terneuzen. 8Rondvraag a.E. Taelman doet verslag van de slechte toestand waarin de Liniedijk: slecht onderhouden wandelpaden, poeltjes waarin verschillende amfibieën voorkomen zijn dichtgegooid. 165

de Steltkluut | 1988 | | pagina 5