Het bestuur antwoordt een en ander bij de verant woordelijken in deze aan te kaarten en waar moge lijk de situatie te laten herstellen. Spreker vermeldt bovendien dat de gemeente Hulst de waardevolle muurflora bij het postkantoor heeft laten "wegspuiten". b.Enige leden hebben problemen met de zakelijke aktivi- teiten die de voorzitter van de insektenwerkgroep ontplooit (verzendhuis van entomologische preparatie spullen). Zij vinden dit in strijd met de uitgangs punten van de Stelkluut. Het bestuur verklaart zich uitdrukkelijk geen voor stander van dergelijke aktiviteiten. Duidelijk wordt gesteld dat het stimuleren van het preparen van insekten nimmer onder auspiciën van de vereniging zal plaatsvinden. c.J. Poortvliet maakt melding van het feit dat er in de Braakman op Grauwe Ganzen gejaagd wordt. Volgens de jagers zou het hierbij gaan om zgn. 'Zwinganzen' Overigens blijkt men hiervoor een officiële vergun ning te hebben. Door deze aktiviteiten ontstaat verstoring in de broedgebieden Het bestuur zal naar een en ander informeren en waar mogelijk actie ondernemen-. d.H,Casteleijns maakt melding van vermeende illegale bouwactiviteiten nabij het Schorretje van Ossenisse. Het bestuur zal naar een en ander informeren. 9Sluiting Onder dankzegging de vergadering. van de aanwezigen sluit de voorzitter Ha het huishoudelijke gedeelte werd de bijeenkomst vervolgd met een dia-lezing van Joep de Bakker over de dagvlinders. Ha een entomologische inleiding over de dagvlinder- toonde hij de aanwezigen een groot aantal schitterende dia's over onze regionale dagvlinderfauna. C. Smet, notulist 166

de Steltkluut | 1988 | | pagina 6