KNOTTEN bescherming tegen stormweer met name tijdens het broedseizoen. Verder moet het ringdijk]e van het dwergsterngebied versterkt worden met zandzakken en moet alle nu aanwezige vegetatie verwijderd worden. Ook het gebruikelijke jaarlijkse werk zoals reparaties van stormschade van de afgelopen winter is een onderdeel van het werkprogramma. Zoals gebruikelijk moet een belangrijk deel hiervan door vrijwilligers gedaan worden en daarom hierbij de traditionele oproep aan u allen, om een handje toe te steken. Er worden werkweekeinden voor vrijwilligers gehouden op: 18 en 19 maart 1 april 15 april 22 en 23 april Er wordt vertrokken vanuit de haven in Breskens om 10.00 uur en u kunt eventueel opstappen in het haventje bij de uitwatering aan Nummer Een. Het is wel raadzaam om warme werkkleding, eten, warm drinken en regenkleding mee te nemen. Niet noodzakelijk maar wel prettig is even een belletje naar René Beyersbergen in Breskens, Telefoon 01172 - 1809. Er wordt dan met uw komst rekening gehouden. Hopelijk mede dankzij uw hulp wordt het ook in 1989 een mooi broedseizoen op de Hooge Platen, een van de laatste natuur gebieden van dit soort in Zeeland en zelfs in heel Vest-Europa. Jan Flagge, Alvarezlaan 27, Terneuzen Op de volgende zaterdagen wordt er geknot: februari: 11 en 25 maart 11 en 25 april 8 en 22 Ve beginnen steeds zo rond negen uur en kc halverwege de middag naar huis. We zoeken veel vrijwilligers om mee te doen, want hc meer mensen er mee doen, hoe meer bomen we kunnen snoeien en op die manier voor de toekomst redden. Dus iedereen: trek warme kleren aan, maak een lunch-pakket klaar en ga mee de natuur in, Je kunt je opgeven bij: Peter Maas, 01150-17004 Johan Calle, 01150-30693 Zij kunnen je precies vertellen waar het te doen is en hoe je er kunt komen. In geval van nood komen we je met de landschapsverzorgingsbus' ophalen 5

de Steltkluut | 1989 | | pagina 7