BESTE HENK Steltkluut en Duumpje steek jullie koppen niet in het zand. DOW heeft dan wel een bijdrage aan de avifauna geleverd en bovendien een milieuprijs gewonnen, de Zeeuwsvlaamse bodem is nog steeds niet voor struisvogelpolitiek geschikt. Henk Castelijns Reactie op bovenstaand waarschuwend vingertje. Je schreef je waarschuwend vingertje ook in't Duumpje, doch ik reageer via De Steltkluut. Die lees je immers ook en ik verwacht dat je mijn schrijven dan eerder onder ogen krijgt. Ik weet niet wat ik van je denken moet Henk. Hen verkeerden ben je niet, Integendeel, 'n aardige kloot om het op zijn Land van Hulsters te zeggen en dan met de klemtoon op de juiste plaats anders komt het toch nog verkeerd over, maar af en toe kun je het eens niet laten - net als ik trouwens - en dan ben je eigenlijk een grenzeloos ouwehoer. Let wel, ik zei reeds: geen verkeerde, want elders in 11 Duumpje lees ik je verhaal over de Kuifeend. In de aflevering van Wantij, die met dezelfde post in de bus viel, staat je bijdrage over de buitendijkse jacht op de Westerschelde, je doet veel waar een ander geen weet van heeft en je hebt een belangrijke bijdrage geleverd aan de avifauna het boekwerk Vogels Tussen Zwin en Saeftinghe lu ben ik waar ik wezen wil, want jij, ik en iedereen wilde dat die avifauna er kwam. Ze is er ook gekomen en het is een prachtboekwerk dat we niet meer zouden willen missen, maar het kostte wel een kleine vijftigduizend gulden alles bij elkaar. Daar sta je dan als bestuur voor. Geloof je dat ik blij was dat ik niet meer in het bestuur zat? Als Jan Lievens daar wel eens 63

de Steltkluut | 1989 | | pagina 33