AKTIVITEITEN JEUGDWERKGROEP met me over praatte dan zei ik meelevend "Het zal niet meevallen, Jan", maar bij mezelf dacht ik; "Maar ik hoef mijn slapen er daarom niet voor te laten" Werk heb ik genoeg geleverd, dagen en dagen aan correcties die altijd net gisteren terug bij de drukker moesten zijn. Ik had het er voor over, net als jij en had men mij meer gevraagd ik had het, net als jij, gedaan, maar voor 'n gulden moesten ze niet bij mij zijn. Net zoals bij jou denk ik. Toch moesten die er ook komen en dan Henk, moet je die zoeken waar ze te vinden zijn. Je mag van mij best onaardig zijn tegen DOW, je hoeft zelfs tegen mij niet aardig te zijn, al vind ik het omgekeerde wel leuker, maar ben je met jouw opmerking eigenlijk niet veel meer onaardig tegen de besturen van Duumpje en Steltkluut? Denk je bovendien echt dat ze nu bij DOW denken: "Die mannen hebben we liggen met ons x-duizend gulden, trek nu de schuiven maar open?". Jij weet beter, het bestuur weet beter en DOW ook. Daar kunnen we nog bladzijden lang over door gaan, maar ik wil je op een ander manier uitdagen: Durf jij bestuurlijke verantwoordelijkheid aan en zorg jij daarnaast tegen volgend jaar voor één betalende adverteerder voor 't Duumpje of de Steltkluut, liefst voor beide een, maar met één zijn ze ook al content? Henk, met oprechte en vriendelijke groeten, maar ik kon het even niet laten, jongen. George Sponselee Op zaterdag 29 april wordt er een excursie voor en door de jeugd gehouden in de bossen van Sint Jansteen. We verzamelen aan het eind van de Heerstraat bij het pompstation van de waterleiding. De excursie staat onder leiding van het bestuur van de j eugdwerkgroep, We verwachten o.a. de volgende vogels: Boomkruiper, Fitis, Tjiftjaf, Roodborst, Zwartkop, Vink en vele anderen. De excursie begint om tien uur. We hopen dat alle jeugdleden van De Steltkluut aanwezig zullen zijn! Het belooft een leerzame en gezellige tocht te warden. De jeugdwerkgroep vergadert op 15 april om 19.00 uur in de ruimte van De Steltkluut aan de Walstraat no. 7 te Terneuzen. De andere aktiviteiten die door de jeugdwerkgroep warden ondernamen komen dan uitgebreid aan de orde. Ieder jeugdlid is van harte welkom! 64

de Steltkluut | 1989 | | pagina 34