Postbus 334 4460 AS Goes Mt-IM-d er terdege van bewust warden ge maakt wat de natuur vaar mens en dier betekent, En nu maar afwachten hoe onze re geringsleiders van de hele wereld het grote probleem zullen gaan aanpakken. Of zou dan toch de productie van enorme winsten (miljarden) weer alle aandacht voor zich opeisen? We zullen maar hopen dat ze het vlug met elkaar eens zullen zijn zodat er zo snel mogelijk kan worden begonnen met de zaak wereldwijd aan te pakken. Zodat alles wat in de natuur schade heeft geleden zich weer langzaam kan herstellen. Lucién Fijcke, Bosjesweg 50 4541 AF Sluiskil. Naschrift van de redactie Deze cri de coeur' zal velen uit het hart gegrepen zijn. Verbeter de wereld, begin bij jezelf. Ook aan grote milieu-problemen kan je iets doen. Onze vereniging pro beert daar aan bij te dragen. De ZMF (Vereniging Zeeuwse Milieu Federatie) is er zelfs vrijwel exclusief mee bezig. Het lidmaat schap van de ZMF kost f. 25, - per jaar (jeugdleden f. 15,-). Leden ontvangen vijf maal per jaar het verenigingsblad Vantij. Adres; Postbus 334, 4460 Goes; telefoon: 01100-23259. Getikt genoeg om t ei tikken? Tijdens de laatste algemene leden vergadering gaf wat u nu leest enige aanleiding tot een discus sie welke ook, en al evenmin tot duidelijkheid leidend, wordt ge houden aan de bestuurstafel. Ons periodiek De Steltkluut. En niet alleen de inhoud staat dan ter discussie, ook de lay-out en de typografie. Mag ik er op plaats dit over opmerken. deze De productie van de Steltkluut is iets waarvoor geen specialistis che kennis en ingewikkelde appa ratuur nodig is. Vel moet aan een aantal voorwaarden worden voldaan om alles vlot te laten verlopen. Zonder uitputtend te zijn noem ik er enkele. Er moet voldoende en geschikte kopij zijn; dit vraagt lezen en selecteren en soms na overleg met de auteurs, bewerken c.q. corri geren. Er moet getypt en gelay- out worden, 32 bladzijden. Ook 27

de Steltkluut | 1990 | | pagina 27