als het even kan de actualiteit in de gaten houden en hierover een stukje maken. En liefst alle maal op tijd. De dagen van de drukker zijn niet van elastiek. Elke eerste dag van de even maan den rennen (nou ja, bij wijze van spreken) we met z'n allen naar de brievenbus. Eer dat mogelijk is, is ook nog het adressenbestand gecontroleerd en bijgewerkt, zijn circa 570 exemplaren van een wik kel voorzien, dichtgeplakt met een sticker, zijn de nummers op postcode gebundeld en in pakjes tezamen met een ingewikkeld ver- zendformulier afgeleverd op het postkantoor. Uiterlijk drie dagen later krijgt u het thuis. Het is maar om aan te geven dat het een kwestie is van inspiratie en van transpiratie. ITu zijn wij van het bestuur en de redactie zo eigenwijs om aan te geven dat het ons niet schort aan inspiratie maar wel aan transpi ratie. Ik bedoel maar te zeggen als er een bereidwillig iemand is die het typwerk voor ons perio diek wil doen, dan kunnen we toch aan de kwaliteit van ons blad werken zonder dat het extra geld hoeft te kasten. Wie heeft be langstelling voor deze klus? In ruil krijgt u een handig tekst verwerkingssysteem in huis: een JOYCE p.c. (C/PM computer) met printer. Vilt u de lay-out ver zorgen? De verzending doen? Denk er eens over na en laat iets van u horen J. Li evens, Kievitstraat 27 4561 KK Hulst - 01140-14820. Briefkaarben Jaco Valhout van de Vwg Valcheren is een talentvol tekenaar. Hij ver vaardigde een serie van zes ori ginele briefkaarten in Oost-in- dische inkt en bundelde die in een mapje. Hierin tegelijk kunstzinnig en zeer natuurgetrouw weergeven Gele kwikstaart, Middelste jager, Rosse franjepoot, Pestvogel, Gier zwaluw en Kraanvogel. Het mapje is te bestellen door overmaking van f. 6,50 (inclusief verzendkosten) op giro 6068019 van J.M, Valhout te Middelburg. (jl) 28

de Steltkluut | 1990 | | pagina 28