"de Steltkluut". De laatst verschenen Steltkluut is druktechnisch in een nieuw jasje gestoken bij wijze van experiment omdat dit nummer volledig met een PC gemaakt was. De vormgeving van dit nummer vindt alom waardering. Van bestuurswege wordt medeqedeeld dat aan deze nieuwe vormgeving een voor de vereniging te duur prijskaartje hangt. Omdat de vorige vergadering ook beloofd was terug te komen op het al dan niet gebruiken van kringloop papier wordt dit in stemming gebracht: 23 personen voor het gebruik en 1 persoon tegen. Het probleem van een duurder wordende Steltkluut bij de toepassing van andere druktechnieken als gevolg van de automatisering roept vanuit de leden een aantal suggesties op. Mark Ploeqaert doet het voorstel om Steltkluut en Duumpje samen uit te geven om op die manier kosten besparend te werken. Het bestuur staat hier nog wat huiverig tegenover. Henk Castelijns doet de suggestie dat het bestuur in deze eens voorzichtig kan polsen. Marion Kindt sluit zich hierbij aan. Joop de Bakker vindt het belangrijker dat de Steltkluut zoveel mogelijk probeert de eigen identiteit te handhaven. Mark. Ploeqaert acht het bovendien zinvoller uit te kijken naar andere apparatuur omdat de huidige computers niet gangbaar zijn. De voorzitter vat daarna de discussie samen in een tweetal aandachtspunten: in 1990 zal de vereniging zich nader oriënteren omtrent een mogelijke samenwerking met de zuster or ga ni sat i e rnaar op korte termijn zal alleszins verder gewerkt worden met de huidige apparatuur. 5.Begroting 1990 Nadat de penningmeester enige verduidelijkingen heeft verschaft wordt deze vastgesteld. 6Rondvraag a. Namens de Voge1werkgroep vraagt Henk Castelijns aandacht voor de gebrekkige controle ten aanzien van het pierenspittenHet bestuur zal Rijkswaterstaat en de Rijkspolitie hierover benaderen. b.Bovengenoemde wil ook bestuurlijke stappen inzake het verhuur van jacht vanaf de kreken (Hoekse kreken). Kontakt zal worden opgenomen met het Waterschap teneinde aan deze vorm van jacht een aantal beheersdoelstellingen te koppelen. 40

de Steltkluut | 1990 | | pagina 8