c.Gok vraagt hij aandacht voor de Bezinkvi jvers in Sas van Gent. De Steltkluut hee-ft hiervoor een aantal suggesties gedaan welke zijn opgenomen in het plan van de We 1zijnsraadBe 1 angrijkste probleem evenwel is het -Feit dat het onderhavige gebied ondertussen reeds verkocht is als industrieterrein. d.George Sponselee meldt dat zijn vogelasielaktivi- teiten beëindigd zijn. Hij vraagt het bestuur om uit te kijken naar een opvo1ger/-ster e.Laatsgenoemde vermeldt bovendien de 'ontmanteling en dreigende verkoop van de oude spoorlijn Axel- Hulst. Hij vindt dit een verlies aan natuurlijke en cultuur-historische waarden. Het bestuur zal een en ander nagaan. f.Toon van Dorsselaar maakt melding van de ophoging van een weiland nabij de Nassauput te Hulst. Het bestuur zal zo mogelijk stappen hiertegen ondernemen. gRob Remmerts vermoedt dat het puin dat vrij komt bij de verbreding van de Klapstraat in Koewacht gebruikt zal worden ter versteviging van de oevers van het Grote Gat. Het bestuur zal de vinger aan de pols hou de n h.Eddie Taelman wijst op het in gebreke blijven van de gemeente Hulst bij het herstel van stuk dijk van de Liniedijk. De toezegging van januari '87 hee-Ft tot nu toe weinig concreets opgeleverd. 7.Sluiting Onder dankzegging voor ieders inbreng sluit de voorzitter de vergadering. Het napauze-programma werd deze keer verzorgd door de Bomenwerkgroep in de persoon van Luien Calle. Talloze dia's van bomen en daarop levende zwammen passeerden de revue. Conclusie: Zeeuws-V 1aanderen is rijk aan waardevolle bomen. Behoud, bescherming en verzorging daarvan zal meer dan nodig blijven! Cyriel Smet, notulist. 41

de Steltkluut | 1990 | | pagina 9