NATIONALE WERKOAO IN HET EANDSCHAF* Sinds enige jaren wordt de nationale werkdag in het landschap georganiseerd. Op die dag aan het begin van het seizoen gaan alle vrijwilligersgroepen die aktief zijn op het gebied van landschapsonderhoud aan de slag. Een en ander gaat gepaard met zoveel mogelijk publiciteit, want u weet het, vrijwilligers zijn moeilijk te vinden. Ook in Zeeland gaan we weer aan de slag. De Stichting Landschapsverzorging Zeeland heeft weer diverse groepen verspreid door Zeeland bereid gevonden om hun beste beentje voor te zetten. Daaronder, hoe kan het ook anders, ook de Steltkluut Zaterdag 13 oktober is het zo ver. Ergens in onze streek pakken we weer een projekt aan met achterstallig onderhoud, vermoedelijk wordt het ergens in de omgeving van Kloosterzande. We willen daar tegelijk laten zien dat er meer nodig dan alleen een mooi landschapsbeleidsplan waar op dit moment hard aan wordt gewerkt door de gemeente, maar dat er ook concrete zaken moeten worden aangepakt. We hopen dat de gemeente Hontenisse onderkent dat het werk wat vrijwilligers doen aan onderhoud van kleine landschapselementen van groot belang is. Misschien weet ze zelfs een methode te bedenken om ons daarbij te ondersteunen. Hoe dan ook, u leest er alles over in de bijgevoegde brief. Waar, wanneer en om hoe laat. Vanaf deze zaterdag zijn we weer om de 14 dagen in de regio aktief. Meer informatie bij: Peter Maas, Burgemeester Geillstraat 42, 4531 EC Terneuzen, 01150 - 17004 of Johan Calle, Beethovenstraat 13, 4536 AG Terneuzen, 01150-30693 108

de Steltkluut | 1990 | | pagina 4