NOTULEN VOORJAARSVERGADERING GEHOUDEN OP 24-04-1990 TE TERNEUZEN Er zijn 26 aanwezigen inclusief het voltallige bestuur. 1Opening Onder verwelkoming van de aanwezigen opent de voorzitter de vergadering. Hij memoreert de "Redt de Schelde"-tocht en noemt dit een lovenswaardig initiatief. Bovendien maakt hij melding van de oprichting van een Zeeuws- Vlaamse milieukoepeleen platform waarbinnen de coördinatoren van de verschillende milieuwerkgroepen overleg voeren. Tenslotte wordt stilgestaan bij het verschijnen van het Landschapsbeleidsplan in de gemeente Hontenisse waarin alleszins de intentie aanwezig lijkt bepaalde natuurwaarden zoals weilanden en dijkbeplan- tingen een zekere mate van bescherming te bieden. 2.Notulen najaarsvergadering van 11-12-1989 te Axel. W. de Koek: aanvulling bij punt 4. De zin: "Mark gangbaar zijn" moet gecompleteerd worden met "terwijl Ronald van de Winckel bestuur en redaktie het gebruik van een daisywheelprinter adviseert" Verder worden de notulen ongewijzigd vastgesteld. 3.Jaarverslag 1989. Dit wordt tijdens de vergadering aan de aanwezigen uitgereikt. Na een aanvulling van W. de Koek hierop betreffende het gierzwaluw-dakpanprojekt wordt dit goedgekeurd en zal in de eerstvolgende Steltkluut gepubliceerd worden. 4.Jaarrekening 1989. Bij monde van J. de Bakker hecht de kascommissie haar goedkeuring aan het Jaaroverzicht van het Kasboek 1989. Daarna verschaft de penningmeester aan C. v.d. Hooft enige verduidelijkingen aangaande de post Contributies/ Abonnementen. Als lid van de kascommissie is J. de Bakker aftredend. Mark Ploegaert is bereid voornoemde in deze op te volgen. 5Bestuursverkiezing. Aftredend en niet herkiesbaar zijn Peter Maas en Jan Lievens Jan Flagge uit Terneuzen heeft zich beschikbaar gesteld als bestuurslid en wordt door de vergadering bij acclamatie gekozen. Het zittend bestuur zal de taken heroverwegen 146

de Steltkluut | 1990 | | pagina 10