DRIETAL LEDEN-/DISCUSSIEBIJEENKOMSTEN! Als nieuwe voorzitter wordt Bouke Grootjans door de ledenvergadering in funktie gekozen. Daarna houdt Bouke Grootjans een afscheidsrede voor de scheidende voorzitter. 6.Rondvraag. W.de Koek maakt zich zorgen om de redaktie-continuïteit in verband met de bestuursmutatiesJan Lievens zal evenwel de redaktie zo mogelijk blijven assisteren. G.Sponselee maakt van de rondvraag gebruik om woorden van waardering uit te spreken voor de scheidende bestuursleden. 7.Sluiting Onder dankzegging voor ieders aanwezigheid en inbreng sluit de voorzitter de vergadering. Het na-huishoudelijk gedeelte werd verzorgd door Daan Schutz en Joop Reijnders die ons schitterende natuurdia,s toonden. Cyriel Smet, notulist Vroeg of laat zal elk bestuur de behoefte in zich voelen opkomen om zich eens nader te bezinnen op het reilen en zeilen van de vereniging. Zeker met het oog op de negentiger jaren waarin het milieubesef steeds nadrukkelijker op de voorgrond zal treden. Een eerste aanzet tot deze 'bezinning' was het verschijnen van het beleidsplan van de Steltkluut. De vaststelling en de concrete uitwerking en invulling hiervan is tot nu toe evenwel nog niet van de grond gekomen. Mede naar aanleiding van een schrijven van een aantal leden waarin zij hun bezorgdheid uitspraken over een aantal gesignaleerde knelpunten én tevens de bereidheid toonden om op een constructieve manier oplossingen hiervoor te zoeken wil het bestuur een drietal bijeenkomsten beleggen (alle op maandagavond) Elke bijeenkomst zal gewijd worden aan één enkel onder werp: onderwerpen die van belang zijn voor het (toekom stig) funktioneren van de Steltkluut en die we als bestuur samen met de leden willen bespreken. 147

de Steltkluut | 1990 | | pagina 11