NATUURBOS IN ZEEUWS-VLAANDEREN Een pleidooi door Luciën Calle Stel je eens voor, het is een mooie dag en je besluit een boswandeling te maken. Bij het bos aangekomen zet je je fiets bij een knoestige eik en over smalle slingerende paadjes dwaal je het bos in. In het bos staan veel verschillende boomsoorten door elkaar. Daar waar een oude kolos door de storm werd geveld, staan alweer jonge boompjes elkaar te verdringen. Hier en daar liggen er nog oude boomstronken op de grond, daar groeien de meest vreemde paddestoelen op. Een ree schiet voor je de struiken in. Er zijn ook stokoude bomen met de meest grillige vormen. In één daarvan heeft een paartje bosuilen zijn nest. Op een meer open stukje groeien allerlei bloemen. Het kontrast met de daarom heen staande oude bomen is erg sfeervol. Als het donker begint te worden, besluit je naar huis te gaan. Je hoort nog wat ritselen en er is nog net genoeg licht om te zien dat er een vos wegrent. De onderwerpen zullen zijn: kontakt bestuur leden en bestuur niet-leden Hoe verloopt de interne en externe communicatie? Welk model moeten we voor ogen hebben als we ons doel willen bereiken? Overleg- en/of Aktiemodel? Hoe bereikbehoud je groepen die in de Steltkluut ondervertegenwoordigd zijn. Te denken valt hierbij aan de jeugd en vrouwen. Bij elke avond zal gewerkt worden met inleiders/ gespreksleiders. Aanvang voor elke avond:19.45 uur Plaats: clublokaal Walstraat 7 Terneuzen Dus neem alvast de nieuwe agenda en noteer! 14-01-1991: interne/externe communicatie 28-01-1991: strategie/werkmode 1 04-02-1991: doelgroepenbeleid jeugd/vrouwen namens het bestuur, Cyriel Smet 148

de Steltkluut | 1990 | | pagina 12