UITNODIGING NAJAARSVERGADERING Op dinsdag 18 december a.s houden we de najaarsvergade ring in te Kloosterzande in Hotel van Leuven (naast gemeentehuis Aanvang: 19.30 uur Agenda: 1. Opening 2. Mededelingen en Ingekomen stukken 3. Notulen voorjaarsvergadering (24-04-1990) Zie hiervoor elders in dit nummer. 4. Bestuur Het bestuur behoeft aanvulling met tenminste 3 personen. Kandidaten kunnen zich tot 15 december melden bij het bestuur. Het bestuur stelt tevens een funktiewijziging voor: Adri Paauwe, voorzitter Bouke Grootjans, vice-voorzitter Jan Flagge, interim-secretaris Daan Schutz, penningmeester Cyriel Smet, 2e secretaris en redakteur. Bij eventuele bestuursaanvulling kunnen hierin wijzigingen worden aangebracht. 5. Concept-Begroting 1991 Zie hiervoor elders in dit nummer. 6. Rondvraag. 7 Sluiting huishoudelijk gedeelte. Na de pauze (om ongeveer 20.30 uur) zal Chiel Jacobusse, medewerker van de Stichting Het Zeeuwse Landschap, een toelichting geven op de plannen om bij Saeftinghe een bezoekerscentrum op te richten. Tevens is de expositie over Saeftinghe (van het Zeeuws Museum) vóór en na de vergadering en in de pauze in de vergaderzaal te bewonderen. De leden van de werkgroep die het projekt voorbereiden zijn aanwezig en er zal gelegenheid zijn om met hen van gedachten te wisselen over de opzet en het doel van het centrum. Voor dit na-huishoudelijk gedeelte zijn met name ook de gidsen van Saeftinghe uitgenodigd. Ook overige belangstellenden zijn bij het 2e deel van de vergadering van harte welkom. Adri Paauwe, secretaris. 144

de Steltkluut | 1990 | | pagina 8