MEDEDELINGEN CURSUS NATUUR EN MILIEU. foor Wie? Waar en Wanneer? GEZOCHT HANDIG PERSOON (M/V) voor het timmeren van vfeermuizenkasten. )e Stichting Basisedukatie Vormings- en Ontwikkelingswerk Zeeuws-Vlaanderen organi- eert een kursus Natuur en Milieu. e kursus is bedoeld voor mensen die weinig natuur- en milieuedukatie hebben genoten en selangstelling hebben voor tal van zaken die het milieu aangaan. De kursus is bedoeld voor volwassenen. Dit betekent dat kursisten en kursusleider op een volwassen wijze met elkaar ngaan. Er zal zoveel mogelijk worden aangesloten bij de praktijk en omgeving. Deze jasiskursus telt 16 bijeenkomsten waarbij aandacht wordt geschonken aan de volgende hema's: natuur voedsel schoonmaken vervoer -afval E en aantal excursies maken onderdeel uit van deze cursus. De kursus begint op vrijdagmorgen 11 september met een informatiebijeenkomst. Vervolgens m.u.v. de schoolvakanties iedere vrijdagmorgen van 09.00 uur tot 11.30. Be kursus vindt plaats in het gebouw van de Stichting Basisedukatie, Zuidlandstraat 14 te Terneuzen. Voor de kosten hoeft u het niet te laten; deze bedragen slechts 25,— Als u zich wilt opgeven dan stuurt u een briefje met daarop naam, adres, woonplaats, eventueel telefoonnummer en de genoemde kursus naar Stichting Basisedukatie Nieuwstraat 2-4 5431 CW Terneuzen Oe Stelkluut lijkt wel altijd op zoek naar mensen die zich willen inzetten voor de natuur op alke manier dan ook. Zijn het geen vogelwaamemers of plantenzoekers die we vragen dan zijn het wel vlindertellers eze keer dus niet! Nu zijn we op zoek naar iemand die handig is met hout en gereedschap, die wellicht thuis en bij kennissen al lang uitgetimmerd is maar nog niet volledig afgekickt en die in plaats van wandjes en schapjes eens iets anders wil timmeren. Dat kan. Onze vleermuizen hebben dringend behoefte aan kunstmatige broedgelegenheden. Alleen moe ten die natuurlijk wel gemaakt worden. De tekeningen en materialen zijn aanwezig. Het spreekt voor zich dat gemaakte onkosten vergoed worden. Zin gekregen? Laat het even weten aan Luciën Calle tel. 01150-17416 77

de Steltkluut | 1992 | | pagina 5