xniTTöuigingriajaarsvergaaerirfg: woensdag 9 december 1992, om 19.30 uur in "DE HALLE", te Axel VERSLAG VAN DE ALGEMENE LEDENVERGADERING VAN DE STELTKLUUT gehouden op 06-04-1992 te Terneuzen. 1.Opening 2. Notulen van de ledenvergadering van 09-12-1991 te Hulst. Het bestuur van "De Steltkluut" nodigt U uit tot het bijwonen van de algemene ledenverg; dering. Deze zal plaats vinden op: Agenda 1 .Opening door de voorzitter. 2.Mededelingen bestuur 3.Notulen voorjaarsvergadering (6 april 1992). Zie elders in dit blad. 4.Begroting 1993. Zie elders in dit blad. 5.Verslag werkgroepen. 6.Enquete 7.Bestuursbeleid, mede n.a.v. de hieraan gewijde bestuursvergaderingen van 19-10 en 17-11-1992. Pauze. Het napauze-programma wordt verzorgd door Comé Riemslag, beheerder van het Zwin museum. Hij zal dia's vertonen over het Zeeuws-Vlaamse landschap en de bewoners daarvan. Met name het West-Z.VIaamse lanschap zal ruimschoots de aandacht krijgen. Corné is in de voetsporen van vader Cees getreden en omdat de appel ook hier wel niet ver van de boom zal zijn gevallen mogen we hier op een schitterende dia-avond rekenen Aanwezig: Met uitzondering van Rudie Geus die met kennisgeving afwezig is, is het be stuur voltallig aanwezig. Er zijn 10 leden aanwezig. Onder verwelkoming van de aanwezigen opent de voorzitter de vergadering. In zijn ope ningswoord vermeldt hij dat het nieuwe bestuur gezorgd heeft voor nieuwe impulsen. Deze vonden onder meer hun weerslag in de organisatie van de jubileumdag, de organi satie van tal van nieuwe aktiviteiten en de werkzaamheden van de werkgroepen. De plan- tenwerkgroep evenwel steekt wat dat laatste betreft wat minder gunstig af. Hier is duidelijk uitbreiding nodig. Het ligt in de bedoeling de aktiviteiten van de werkgroepen verder op te vijzelen. In de be groting is hier al rekening mee gehouden. De relatief gunstige financiële positie waarin de Steltkluut verkeert maakt dit mede mogelijk. Deze worden ongewijzigd vastgesteld. Naar aanleiding van de notulen stelt Eddie Taelman een aantal punten aan de orde: - bedreigingen amfibieënputje aan de Liniedijk te Hulst. Het bestuur antwoordt dat dit al aan de orde gesteld is bij de gemeente Hulst. Rudie Geus zal van bestuurswege een en ander nagaan. -het rooien van een beuk achter de Hema te Hulst. Geantwoord wordt dat dit gebeurd is als gevolg van het optreden van zonnebrand. De rest zal worden ingepakt met jute ter be scherming van de bast. -het mogelijk rooien van beuken in de waterleidingbossen te Clinge. Het bestuur zal dit nagaan. -het regelen van vogelopvang in samenwerking met het Belgische station te Kield- recht.Geantwoord wordt dat in verband met allerlei wettelijke beslommeringen een en an der niet mogelijk is. 118

de Steltkluut | 1992 | | pagina 6