Uitnodiging Algemene Ledenvergadering Dia-serie 'bloemen en planten van onze regio' door Joop Reijnders. VERSLAG VAN DE ALGEMENE LEDENVERGADERING VAN DE STELTKLUUT gehouden op 09-12-92 te Axel. Hierbij wordt U uitgenodigd tot het bijwonen van de voorjaarsvergadering op: maandag 19 april 1993 in "Het Reynaertshof', Stationsplein te Hulst. Aanvang 1930 uur. Agenda: 1. Opening door de voorzitter 2. Notulen najaarsvergadering d.d. 09-12-1992 (zie elders in dit nummer) 3. Financieel jaarverslag 1992. (zie elders) 4. Jaarverslag 1992. (zie elders) 5. Verslag Kascommissie. Verkiezing nieuw lid Kascommissie. Aftredend: M. Capcllo. 6. Bestuur. Bestuursbeleid. Aftredend en herkiesbaar Jan Flaggc, Henk Caslclijns en Lucicn Callc. 7. Verslag aktivitcitcn individuele werkgroepen. 8. Rondvraag. Pauze. Mocht je het officiële deel van de ledenvergadering niet kunnen bijwonen, geen nood. Het napau- zc-programma, waarvoor wc ook uitdrukkelijk de nict-lcdcn uitnodigen, kunnen wc van harte aan bevelen. Joop Reijnders, uit on/.c eigen gelederen, zal met een dia serie duidelijk maken dat er in Zecuws-Vlaandcrcn op plantcngcbicd veel te genieten valt. Zelf noemt hij zich amateur maar uit eigen ervaring weten we allang dat het een vakman is. Met de macro-lens worden zelfs de gewoon ste en kleinste planten en bloemen juweeltjes op zijn witte doek. En dat allemaal begeleid met Joops onnavolgbare commentaar. Komen dus! 9. Slot 22.30 uur Namens het bestuur, Vera van Bavel, secretaris. Aanwezig: Van het bestuur zijn met kennisgeving afwezig Henk Caslclijns en Mark Plocgacrt. Er zijn 18 leden aanwezig. 1. Opening Onder verwelkoming van de aanwezigen opent de voorzitter de vergadering. Hij refereert aan de dia-lezing die afgelopen vrijdag in Hulst plaatsvond waarbij niet minder dan 80 personen aanwezig waren. 2. Mededelingen. De voorzitter brengt een tweetal zaken onder de aandacht. Hij maakt melding van een avond in de Zeeuwse Bibliotheek waarbij het Zeeuws Landschap, de Zeeuwse Milieu Federatie en Natuurmo numenten aanwezig zullen zijn en hun visie zullen geven over de toekomst van hel landschap. Verder wordt melding gemaakt van een kursus bijenhouden in Sl Gillis-Waas. 34

de Steltkluut | 1993 | | pagina 10