MEDEDELINGEN VRIJE FOTOEXPOSITIE Vanaf juni 1993 kunt u uw mooiste foto's exposeren of de foto's van anderen bewonderen in de wereldwinkel, verenigingsgebouw van de Steltkluut, Walstraat 7, Terneuzen. De foto's kunnen gaan over uiteenlopende onderwerpen, als ze uiteraard maar met de natuur te maken hebben. Bijvoorbeeld een landschap, een dier, een plant, een activiteit van de Steltkluut enz. De foto's dient men zelf in te lijsten en op te hangen aan een daarvoor bestemde wand. Iedere foto is welkom en het maakt niet uit in welke prijsklasse de camera thuishoort. Afhankelijk van de belangstelling en het aanbod kunnen de foto's dan enkele weken/maanden blijven hangen. In principe gaan we uit van een maand. Een korte toelichting bij de foto is aan te raden. Volledigheidshalve dient wel vermeld te worden dat het exposeren van de foto's gebeurt op eigen risico. In de wereldwinkel zal een map steeds ter inzage liggen waar u als 'ervaren' fotograaf gegevens kunt inzetten. Deze kunnen bijvoorbeeld gaan over gebruikte camera en lens en film. Of het hoe en waarom van uw specialiteit. Deze informatie kan van belang zijn wanneer de Steltkluut ergens een expositie wil gaan houden. Ook kunnen andere liefhebbers misschien van uw tips en diensten af en toe gebruik maken. Misschien behoort zelfs de oprichting van een foto werkgroep tot de mogelijkheden. Informatie over openingstijden wereldwinkel, bel 01150- 17416. Als u door het bovenstaande uw belangstelling is gewekt en eventueel een foto-expositie wilt inrichten neem dan contact op met ondergetekende. Alex Wieland IJsbaanstraat 9 4537 PH Terneuzen 01150-18130 71

de Steltkluut | 1993 | | pagina 13