BIJPRATEN OVER KNOTTEN. 8 december, 19.30 uur, Walstraat 7 Terneuzen. Woensdagavond 8 december, aanvang 19.30 uur, houdt de knotgroep, of, als u dat liever hoort, de werkgroep landschapsonderhoud een bijpraatavond. Voor een ieder, die de afgelopen 25! jaar wel eens 'n keer is meegeweest voor een ieder die denkt de komende maanden misschien eens mee te gaan... We blikken terug met wat dia's over bijvoorbeeld de cursus snoeien hoog- stamfruitbomen op het Catharinahof en het beheer van het Elzenbroek- bosje bij Koewacht. We staan even stil bij de financiën de knotgroep is een zeer rijke werk groep!) en we vragen ons, samen met u, af, hoe we dit geld goed en verant woord kunnen besteden. Natuurlijk kijken we naar komend seizoen. Wat staat er op het programma? Kortom, oude koeien, sterke verhalen, verse koffie en alles wat verder nodig is om er een gezellige avond van te maken. Plaats van samenscholing: Clublokaal, Walstraat 7 te Terneuzen. Neemt u dan nu uw oude en nieuwe agenda want hier komen de data waar al zo lang naar uitgekeken werd. KNOTKALENDER 1993/1994 Op onderstaande zaterdagen zal er weer worden geknot. Steeds wordt ver trokken om 9.00 uur 's morgens vanaf de Walstraat in Terneuzen. Neemt u uw lunchpakket mee, doe warme kleren aan en vergeet vooral uw goed humeur niet! KNOTKALENDER 1993/1994 zaterdag 4 december zaterdag 18 december zaterdag 8 januari zaterdag 22 januari zaterdag 5 februari zaterdag 19 februari U kunt altijd meerijden vanuit Terneuzen. Of u kunt even informeren naar de bewuste lokatie en u er op eigen (wilge)houtje naar toe spoeden. Iedereen, zelfs al hebt u twee linkerhanden naar ik uit eigen ervaring weet hebben ze daarvoor speciaal materiaal en trouwens met personen met twee réchterhanden vorm je een ideaal koppel) is bijzonder welkom. Meestal werken we tot een uur of twee, drie in de namiddag. Voor meer informatie: Luciën Calle 01150-17416 Peter Maas 01150-17004 136

de Steltkluut | 1993 | | pagina 6