Onderstaande avond willen we van harte aanbevelen! Voor mensen die graag bijhouden wat de overheden allemaal van plan zijn met de inrichting van ons landschap. Voor mensen die graag willen weten wat 'Kerende Tijen' en Natuurbeleids plannen allemaal in petto hebben. Of voor mensen zoals ondergetekende die gevraagd dan wel ongevraagd een mening verkondigen op milieugebied en zonder te schuwen daarbij gaarne gebruik maken van een imponerende voorraad aan pakkende titels, termen en afkortingen uit het groene jargon, voor wie het dus handig is te weten wat er nou allemaal écht concreet schuilgaat achter die plannen en a f kortingen. De organisatie van deze avond ligt in handen van de Zeeuwse Milieu Federatie. Neem de agenda en noteer dus: Woensdag 15 december 1993 in het regiokantoor van LNV 17 Oktoberplein 6, Ijzendijke Aanvang: 19.30 uur Agenda: 1. Opening 2. Roel Mooy (provincie) spreekt over de gevolgde procedures bij het opstellen plannen die kaderen binnen het NBP. 3. Jos Hoogveld (NBLF) geeft zijn visie weer over de inrichting van NBP-gebieden in Zeeuws-Vlaanderen aan de hand van dia's 4. Discussie (CS) Voor mensen die op zijn tijd van interieurverandering hou den breken er weer ongekend mooie tijden aan. Immers, de nieuwe kalen der moet worden aangeschaft. Natuurlijk, kun je uit zuinigheidsoverwegin gen wachten op een gratis geschenk van een zakelijke relatie. Wij begrijpen zoiets erg goed. Maar toch de 14-daagse Vogelkalender die elk jaar wordt uitgegeven door stichting Het Vogeljaar en die 15,- kost, is zo'n sieraad aan de muur dat we deze van harte aanbevelen. Eén nadeel willen we eerlijkheidshale niet onvermeld laten: soms zijn de vogelfoto's gemaakt door Neerlands beste fotografen, zo mooi dat het jammer is dat je de kalender moet bijhou den. Van elke vogel wordt trouwens een interessante beschrijving gegeven. Deze vogelkalenders worden ook nooit weggegooid: na verloop van jaren hou je er een schitterend vogelfotoboek aan over. Dit jaar prijken er o.a. op: Staartmees, Grote Bonte Specht en Wielewaal. Bestelwijze: ƒ15,-- overmaken op postrek. 4325 t.n.v. pnm. kalender fonds, Boterbloemstraat 20, 5321 RR Hcdel. Mochten er mensen, organisaties zijn die min. 10 stuks willen afnemen dan ligt er een korting in het verschiet. In dat geval even 's avonds Hedel bel len: 04199-1967. (CS) 138

de Steltkluut | 1993 | | pagina 8