Daarna is het mogelijk een bezoek aan het reservaat te brengen o.l.v. R. Bleijcnberg. De toegangsprijs voor niet-KNNV leden bedraagt ƒ10,00. Belangstellenden worden verzocht zich voor 20 april aan te melden bij: J. Boom Koninginnestraat 24 4568 PT Nieuw-Namen tel. 01143-5641. PRIJSVRAAG PRIJSVRAAG PRIJSVRAAG PRIJSVRAAG De milieuwerkgroep Terneuzen-Axel is op zoek naar een leuke en toepasse lijke naam. De huidige omschrijving dekt wel goed de lading maar spreekt niet echt aan. Bij natuurbeschermingsvereniging "De Steltkluut" praat men in de regio ook over "De Steltkluut" en niet over de natuurbescher mingsvereniging. Na enkele brainstormsessies onder de leden van de mi lieuwerkgroep konden we het niet eens worden over een leuke en vooral toepasselijke naam. We hebben daarom besloten de hulp in te roepen van de lezers van de Steltkluut. Dus weet u of iemand in uw omgeving een leuke en toepasselijke naam voor de milieu werkgroep Terneuzen-Axel, stuur die dan in naar onderstaand adres. Nog even voor alle duidelijkheid: de doelstelling die wij voor ogen hebben is het op lokaal niveau streven naar een duurzame ontwikkeling. Dat wil zeggen een ontwikkeling die voorziet in de behoefte van de huidige generatie zonder daarmee voor toe komstige generaties de mogelijkheden in gevaar te brengen om ook in hun behoeften te voorzien. Wij willen dat doen door middel van: onderzoek, voorlichtingsactiviteiten, de opzet van projekten en het voeren van overleg. De inzender die de uiteindelijke naam bedenkt krijgt van ons het boek 'Milieubesparend Huishouden' dn een fles rode wijn. Stuur uw ideeën voor 1 juni 1994 naar: Paul Marinissen Kaardebolstraat 7 4537 DG Terneuzen Bellen mag ook: (11150-19778 WATERSCH APS VER KIEZINGEN Op 2 maart j.l. vonden voor de eerste keer waterschapsverkiezingen plaats als gevolg van de nieuwe Waterschapswet. Er waren veel categoriën en nog veel meer kandidaten. Op verzoek van de vereniging stelden een aantal personen uit de eigen gelederen zich kandidaat voor een bestuursfunctie. Voor het waterschap de Drie Ambachten waren dat Bouke Grootjans en Adri Paauwe en voor het Hulster Ambacht was dat George Sponselee. Met gepaste tevredenheid willen we bij deze melden dat iedereen ruim schoots de vereiste stemmen haalde voor een bestuurslidmaatschap. Namens de verkozenen willen we hierbij alle stemgerechtigden die hun stem uitbrachten op één van voornoemde personen van harte bedanken. (CS) 32

de Steltkluut | 1994 | | pagina 10